Genel

Wesley Snipes; ‘Blade’i canlandıracak tek kişi benim’

Wesley Snipes; ‘Blade’i canlandıracak tek kişi benim’ Adeta rolüyle bütünleşen oyuncu üç kere hayat verdiği Marvel Comics karakteri Blade ile hafızalara kazınan oyuncu Wesley Snipes, bu rolde yer alacak kişinin tekrar kendisi olabileceğini söyledi. Wesley Snipes; ‘Blade’i canlandıracak tek kişi benim’ detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Wesley Snipes; ‘Blade’i canlandıracak tek kişi benim’

“Birisi bana ‘bir sonraki Blade kim olabilir?’ diye sorarsa, sadece bir Blade olduğunu zaten biliyorsun derdim”

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan 55 yaşındaki Amerikalı aktör, “Birisi bana ‘bir sonraki Blade kim olabilir?’ diye sorarsa, sadece bir Blade olduğunu zaten biliyorsun” diyerek kendisini işaret etti. Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği paylaşıma, “Seni yeniden Blade olarak görmek istiyoruz” şeklinde destek mesajları yağdı.

Dünya çapında büyük hayran kitlesi var

Wesley Snipes, Blade (1998), Blade II (2002) ve Blade: Trinity (2004) filmlerinde oynamış, dünya çapında büyük hayran kitlesine ulaşmıştı. 2011 yılında serinin kullanım hakları yeniden Marvel Sinematik Evreni’ne geçti ancak henüz yeni bir film çekilmedi.

2018 de netleşecek

Disney – Fox birleşmesinin ardından Blade’in de Deadpool gibi R-Rated (yaş sınırlamalı) bir serisinin çekilebileceği ve kurulması planlanan Marvel-R markasının bir parçası olabileceği söyleniyor. Blade’in geleceği 2018’de netleşecek.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica