Genel

Halk otobüsünde cinsel ilişkiye girdiler yolcular şoke oldu

Halk otobüsünde cinsel ilişkiye girdiler yolcular şoke oldu Sosyal medyanın artan gücü ve akıllı telefonların hızla yayılması yaşanan sıra dışı olayları dakikalar içinde tüm dünyaya ulaştırdı. İngiltere de yaşanan olayda toplumsal ahlak kurallarını hiçe sayan bir çift halk otobüsünde cinsel ilişkiye girdi. Halk otobüsünde cinsel ilişkiye girdiler yolcular şoke oldu detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Halk otobüsünde cinsel ilişkiye girdiler yolcular şoke oldu

Görüntüler Yolcular tarafından kaydedildi

Akıl almaz olay 21 Aralık gecesi gerçekleşti. Bir çift, İngiltere’nin ünlü çift katlı otobüslerinden birinde etraftaki diğer yolculara aldırmadan cinsel ilişkiye girdi. Yolcular tarafından kaydedilen görüntülerde, kadının tamamen çıplak olduğu ve ikilinin oldukça rahat tavırlar sergilediği görüldü.

149 no’lu çift katlı otobüste kaydedilen görüntüleri kısa sürede yayıldı

Batı Londra’nın Shoreditch bölgesinde seyahat eden ikilinin 149 no’lu çift katlı otobüste kaydedilen görüntüleri kısa sürede yayıldı. Başka bir yolcunun cep telefonuyla kaydettiği anlarda çiftin dakikalarca ilişkiye girdiği görülüyor. Alkol ya da uyuşturucu kullandıkları düşünülen çift, kendilerini görüntüleyenlere de gülücükler saçtı, kadının ara ara çığlık attığı görüldü.

otobüs şoförünün müdahale etiği ikili, araçtan indirildi

Bir süre sonra otobüs şoförünün müdahale etiği ikili, araçtan indirildi. Yolcular şoföre alkışlarla destek verdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica