Ekonomi

Piramit FM Hakan Elyıldırım Medya Grubuna eklendi

Piramit FM Hakan Elyıldırım Medya Grubuna eklendiElyıldırım;Piramit FM bundan sonra, çoğunlukla kaliteli Türkçe pop müzik yayını yapacak. En büyük özelliği olan Marmara Bölgesindeki 8 vilayette yayında olacak” dedi. detaylar haberimizde…

Piramit FM Hakan Elyıldırım Medya Grubuna eklendi

Radyo Nikomedya, Raks Fm, Radyo Tutku ve Radyo Life‘ın sahibi olan Hakan Elyıldırım, kurulduğu yıl olan 1993 yılından bu yana, Gölcüklü Yetkin ailesine ait olan Türkiye’nin en büyük bölgesel radyosu Piramit FM‘i geçtiğimiz günlerde satın aldı.

Hakan Elyıldırım yaptığı açıklamada;

“1992’den bu yana radyo ve televizyon yayıncılığı yapıyorum. Kocaeli‘de onlarca radyo istasyonu ve iki yerel televizyon kuruluşunda bulundum.

“Piramit FM çok büyük bir radyo istasyonu”

Merhum Mesut Yetkin‘in kurduğu, eşi Ayşegül Yetkin ve oğlu Fırat Yetkin‘in Türkiye’nin en büyük bölgesel radyosu konumuna getirdiği, Piramit FM‘i Medya Grubumuza katmaktan büyük onur duyuyorum.

Sahibi olduğum radyo istasyonlarında yayın kalitesinin en üst düzeyde olmasına her zaman büyük özen gösterdim.

Radyo Nikomedya Türkçe Pop, Raks Fm Karadeniz Müziği, Radyo Tutku Arabesk, Radyo Life Yabancı müzik yayını yapmaktadır.

Piramit FM bundan sonra, çoğunlukla kaliteli Türkçe pop müzik yayını yapacak. En büyük özelliği olan Marmara Bölgesindeki 8 vilayette yayında olacak.

“Kocaeli’nin güçlü sesi olacak”

Özellikle Reklamveren esnaf ve işyerleri için 5 radyonun aynı anda sunuluyor olması, önemli avantaj sağlayacak.

Piramit FM‘in Medya Grubumuza katılmış olmasının, kentimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” temennileriyle sözlerini tamamladı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica