Siyaset

Yüreğin yetiyorsa adamsan çık karşıma hesaplaşalım

Yüreğin yetiyorsa adamsan çık karşıma hesaplaşalım AKP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mikrofonu her bulduğunda yaptığı konuşmaların hepsinde kendisine yönelik sözlerine yanıt veren CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Yüreği varsa, cesareti varsa, adamsa karşıma çıksın. Karşıma çıksın hesaplaşalım. Hiçbir endişemiz yok. Biz cam gibi insanız” dedi. Yüreğin yetiyorsa adamsan çık karşıma hesaplaşalım detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Yüreğin yetiyorsa adamsan çık karşıma hesaplaşalım

“Hiçbir endişemiz yok. Biz cam gibi insanız. Dürüst ve namuslu insanlarız biz”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında kendisi hakkında söylediklerine TBMM’de yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a ” Yüreği varsa, cesareti varsa, adamsa karşıma çıksın. Karşıma çıksın hesaplaşalım. Hiçbir endişemiz yok. Biz cam gibi insanız. Dürüst ve namuslu insanlarız biz.” dedi.

“Kudüs’ün bir kişinin iradesiyle başkent olmayacağını belirleyen bir karar”

Kemal Kılıçdaroğlu, BM’nin Kudüs kararına ilişkin “Çok önemli bir karar. Bu karar Trump’ın pimini çekip Ortadoğu’nun kalbine koyduğu bombanın patlamamasını sağladı. Kudüs’ün bir kişinin iradesiyle başkent olmayacağını belirleyen bir karar. Bu kararın çıkmasını sağlayan herkese yürekten teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica