Genel

UBER aracına 4 kurşunun isabet ettiği silahlı saldırı düzenlendi

UBER aracına 4 kurşunun isabet ettiği silahlı saldırı düzenlendi Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde akşam saatlerinde yolcu almaya giden bir UBER aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıda bulunuldu. UBER aracına 4 kurşunun isabet ettiği silahlı saldırı düzenlendi detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

UBER aracına 4 kurşunun isabet ettiği silahlı saldırı düzenlendi

Akşam saatlerinde saldırdılar…

UBER araçlarına yönelik saldırılara kurşunlama da eklendi. Akşam saatlerinde Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde yolcu almaya giden bir UBER aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıda bulunuldu.

4 kurşun isabet etti

Hürriyet‘te yer alan habere göre, 4 kurşun isabet eden araçta, yolcu olmaması büyük bir şanstı. Kurşunlardan biri boş yolcu koltuğuna isabet etti. Saldırının ardından aracın sürücüsü Yunus Emre, büyük korku yaşadı. Aracıyla birlikte Küçükçekmece Emniyete Müdürlüğüne gelerek olayla ilgili polise bilgi verdi. Polis ekipleri emniyet otoparkına çekilen araçta inceleme yaptı. Olay yeri inceleme ekipleri ile asayiş ekipleri UBER sürücüsünün ifadesi doğrultusunda saldırının gerçekleştiği noktaya giderek saldırının failinin tespit edilebilmesi için çalışma başlattı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica