Genel

Tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’ İzmir’de kapalı gişe oynadı

Tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’ İzmir’de kapalı gişe oynadı Konak Belediyesi’nin Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesinde sahnelenen tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’e sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’ İzmir’de kapalı gişe oynadı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’ İzmir’de kapalı gişe oynadı

Sanatın toplum için öneminden yola çıkarak birbirinden değerli etkinlikleri İzmirlilerle buluşturan Konak Belediyesi, son olarak ‘Sadece Diktatör’ oyunu ile büyük ses getiren tiyatro oyuncusu Barış Atay’ı İzmirlilerle buluşturdu.

Diktatörün, halkla kurduğu çarpık ilişkileri gözler önüne seren oyun

Konak Belediyesi’nin Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesinde sahnelenen tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’e sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Bir diktatörü kendi ağzından anlatan ve diktatörlüğüne giden süreci, halkla kurduğu çarpık ilişkileri gözler önüne seren oyun beğeniyle izlenildi.

Seyirciler arasında yer alan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş oyunu Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve eşi ile birlikte izledi.

Tek kişilik oyun ‘Sadece Diktatör’ İzmir’de kapalı gişe oynadı – Konak Belediyesi Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi

Barış Atay, gösterdiği güçlü, etkileyici ve karizmatik performansıyla sanatseverleri kendine hayran bıraktı

Onur Aydın’ın idealist ve etkileyici bir üslupla yazdığı, Caner Erdem’in de yönetmenliğini yaptığı oyunu seyirciler soluksuz izledi. Barış Atay, gösterdiği güçlü, etkileyici ve karizmatik performansıyla sanatseverleri kendine hayran bıraktı. Bencil, koltuk sevdalısı, baskıcı, yalancı, halkını önemsemeyen ve küçük gören bir diktatörün kendi ağzından anlatıldığı oyunun sonunda sanatseverler Atay’ı ayakta alkışladı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica