Genel

Tasmalı şımarık yandaş Beyaz Tv den kovuldu

Tasmalı şımarık yandaş Beyaz Tv den kovuldu Beyaz TV’de yayınlanan ‘Derin Futbol’ programında Boşnak halkı için çirkin sözler sarfeden Rasim Ozan Kütahyalı kovuldu. Tasmalı şımarık yandaş Beyaz Tv den kovuldu detaylar haberimizde…

Tasmalı şımarık yandaş Beyaz Tv den kovuldu

Boşnaklar hakkında sarfettiği skandal sözlerin ardından kovuldu

Beyaz TV’deki ‘Derin Futbol’ programında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı, geçtiğimiz akşam Boşnaklar hakkında sarfettiği skandal sözlerin ardından kovuldu.

“Dün akşam kimsenin tasvip etmediği, edemeyeceği bir sorun yaşadık. Tabii bu kimsenin kabullenemeyeceği bir durum oldu. Rasim Ozan Kütahyalı da bir hayli üzüldü”

‘Derin Futbol’ moderatörü Ertem Şener, canlı yayında yaptığı açıklamada, “Dün akşam kimsenin tasvip etmediği, edemeyeceği bir sorun yaşadık. Tabii bu kimsenin kabullenemeyeceği bir durum oldu. Rasim Ozan Kütahyalı da bir hayli üzüldü. Lakin bu bizim için kabullenemez bir durum oldu. Boşnak kardeşlerimizin kalbi çok kırıldı. Onlarla etle tırnak gibiyiz. Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Rasim Ozan bugünden itibaren bizimle olmayacak. Tüm coğrafyadaki tüm Boşnak kardeşlerimizden özür diliyoruz” dedi.

Boşnaklar hakkındaki çirkin sözlerinin ardından Twitter hesabından açıklama yapan Rasim Ozan Kütahyalı özür dilemişti.

Eylemciler, kanalın Kütahyalı ile yollarını ayırma kararı almasının ardından protestocular eylemine son verdi

Beyaz TV önünde toplanan yaklaşık 100 kişilik bir grup, Rasim Ozan Kütahyalı’yı protesto etti. Eylem sırasında çevik kuvvet polisleri ve TOMA hazır bekletilirken, kanalın Kütahyalı ile yollarını ayırma kararı almasının ardından protestocular eylemine son verdi.

“Şerefsiz oğlu şerefsiz. Böyle insanların artık toplum dışına çıkarılması lazım. Bu işin peşini bırakmayacağım”

Programda söylenen skandal sözlerin ardından açıklama yapan MHP Milletvekili Saffet Sancaklı “Şerefsiz oğlu şerefsiz. Böyle insanların artık toplum dışına çıkarılması lazım. Bu işin peşini bırakmayacağım.” demişti.

Saffet Sancaklı “Rasin Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz an itibari ile #beyaztv’den kovulmuştur”

Rasim Ozan Kütahyalı’nın kovulması sonrasında Twitter’dan bir paylaşım yapan Sancaklı “Rasin Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz an itibari ile #beyaztv’den kovulmuştur” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica