Ekonomi

Sivil Toplum Kuruluşları ve derneklerden KOTO’ya ziyaretler

Sivil Toplum Kuruluşları ve derneklerden KOTO’ya ziyaretler Kocaeli iş dünyasının öncü kuruluşu Kocaeli Ticaret Odası; işbirliği ve tecrübe ziyaretleri kapsamında çeşitli sivil toplum kuruluşu ve derneklerden misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Sivil Toplum Kuruluşları ve derneklerden KOTO’ya ziyaretler detaylar haberimizde…

Sivil Toplum Kuruluşları ve derneklerden KOTO’ya ziyaretler

Prof. Dr. İlhami Tekin Öztürk ve KOÜ akademik heyeti…

Etkin işbirliği ve tecrübe aktarımı

Kentimizin, ticari hayatının kalkınması amacıyla başta iktisadi olmak üzere tüm dinamikleriyle; verimli ve etkin işbirlikleri hayata gerçekleştirmeyi ilke edinen Kocaeli Ticaret Odası, bu kapsamda birçok sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcisini ağırlıyor.

BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, Yönetim Kurulu Üyeleri…

KOTO yönetim kurulu üyelerimiz ve başkan yoğun mesai içindeler…

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdurrahman Çuhadar, Adnan Turan, Mehmet Akif Şen, Murat Barış, Ömer Efe, Yusuf Erenkaya ve Yusuf Ziya Uludüz tarafından ağırlanan heyetlerle, etkin işbirliği ve tecrübe aktarımı üzerine görüşmeler gerçekleştiriliyor.

Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Halim Karabekir

Her meslek ve topluluktan yoğun ziyaretler…

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve Oda heyeti, geçtiğimiz hafta boyunca Başarılı İş İnsanları Derneği (BAŞSİAD) Başkanı Barış Arat, Yönetim Kurulu Üyeleri, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Halim Karabekir, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhami Tekin Öztürk, KOÜ akademik heyeti, Genç KOSİAD (Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Alican Kasım ve dernek yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Genç KOSİAD Başkanı Alican Kasım ve yönetim kurulu üyeleri…

Bulut: üyelerimizin menfaatine olan her işbirliğini destekliyoruz

Ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Başkan Necmi Bulut; KOTO’nun özellikle kentin ekonomik hayatının daha da canlandırılması ve ihracata teşvik edilmesi amacıyla yaptığı projeleri anlatarak; “KOTO olarak önceliğimiz Kocaeli iş dünyasının ekonomik gücünün daha da artırılmasıdır. Bu amaçla, yasa ve uygulamalara görüşlerimizle katkı sunuyor, iş dünyasının iş yapabilme kapasitesini arttıran yasaların çıkmasına aracılık ediyor aynı zamanda ihracat potansiyeli olan üyelerimizin de dış pazarlara açılmasına öncülük ediyoruz. Üyelerimizin menfaatine olan her işbirliği ve çalışmayı da etkin bir şekilde destekleyerek, sivil toplum kuruluşu ve derneklerimizle ortak projeler gerçekleştiriyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica