Siyaset

Sen yıllarca Türkiyenin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün

Sen yıllarca Türkiyenin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün Sıra kutuyu açmaya geldi diyerek Erdoğan’ın belgelerini duyuran Kılıçdaroğlu’ndan yeni açıklama. Sen yıllarca Türkiyenin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Sen yıllarca Türkiyenin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün

“Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında açıkladığı belgelerin ardından Twitter hesabı üzerinden “Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim” paylaşımında bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hiçbir sözünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kastederek belge açıklayacağım dememesine rağmen olayı saptırmaya çalışanlar şimdi de belgelerin sahte olduğunu öne sürerek kafa karışıklığı yaratma yolunu seçtiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Özel, “Gösterilen belgeler sahtedir” dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında açıkladığı belgelerin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Özel, “Gösterilen belgeler sahtedir” diye konuştu. Son açıklama yine Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Kılıçdaroğlu Twitter hesabından, “Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim” diye yazdı.

“Vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin

Akrabaların vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin! Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın…

“Akrabalarının ve senin nasıl kirli bir düzen içinde olduğunuzu, belgeleriyle milletimin gözünün önüne serdim”

Ben üstüme düşeni yaptım. Akrabalarının ve senin nasıl kirli bir düzen içinde olduğunuzu, belgeleriyle milletimin gözünün önüne serdim. Ben hiçbir zaman haksızlık karşısında susan olmadım, olmayacağım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin?

“Şunu bil ki, benim hiçbir şeyden korkum yok çünkü alnım ak! Senin hiddetini ve korkunu ise çok iyi anlıyorum”

Ortaya çıkardığımız belgeler yüzünden beni ve CHP’yi karalayacaksın. Şunu bil ki, benim hiçbir şeyden korkum yok çünkü alnım ak! Senin hiddetini ve korkunu ise çok iyi anlıyorum. Sen, yıllarca Türkiye’nin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün!

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica