Siyaset

Seçimden seçime halk adamı oluyorlar

Seçimden seçime halk adamı oluyorlar Mutlu; “Bu millet yedi düvele karşı boyun eğmemiş aziz bir millettir. En zor zamanlarda birlik olmasını bilmiş ve namerde boyun eğmemiştir” dedi. detaylar haberimizde…

Seçimden seçime halk adamı oluyorlar

Saadet Partisi Başiskele Belediyesi Başkan adayı Zafer Mutlu, Yeniköy’de kurulan Hanlı Pazar’ı ziyaret etti. Alış-veriş yapan vatandaş ve esnafla sohbet eden Mutlu, “Evinin mutfak ihtiyacı için pazara inip alışveriş yapmayanlar, dilediği marketten fiyat etiketine bakmadan torbasını dolduranlar Başiskele’yi kucaklamaktan bahsetmesin” dedi. Pazarda alışveriş yapan vatandaşlar ile sohbet eden Mutlu “Aday olana kadar vatandaşla kahvede oturup çay içmeyenler seçim dönemi vatandaşla aynı masada görülüyor, seçimden seçime halk adamı oluyorlar” diye konuştu.

“Milletin sırtına yük olurlar”

Pazara inip alışveriş yapmayan halkın halinden anlamaz diye konuşan Mutlu “Fildişi kulelerinden halka bakanlar bu gün halkın içinde olmaktan, gönül belediyeciliği yapmaktan bahsediyor. Seçim çalışmalarını kamu kurumlarına yük edenler, kamu şirketlerinin sponsorluğunda seçim çalışması yapanlar göreve geldiklerinde milletin sırtına yük olurlar. Başkanlık yaparken ne kadar halk adamı olacağınız başkan olmadan ne kadar halkın içinde olduğunuzla ölçülür. Aday olana kadar kahvede vatandaş ile çay içmeyen, aracını bırakıp sokakta gezmeyen, cenazemizde, düğünümüzde olmayanlar şimdi tüm Başiskele’yi kucaklamaktan bahsetmesin” dedi.

“Bizler tarihin en şerefli milletiyiz”

Yeniköy’de kurulan pazarı dolaşan Saadet Partisi adayı Zafer Mutlu pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile sohbet etti. Yaşanılan ekonomik krizin vatandaşın belini büktüğünü ifade eden Mutlu “Türkiye’miz çok daha zor günleri atlattı. Bu millet yedi düvele karşı boyun eğmemiş aziz bir millettir. En zor zamanlarda birlik olmasını bilmiş ve namerde boyun eğmemiştir. Bizler tarihin en şanlı en şerefli milletiyiz. Allah’ın izni ile bu zorlukları da ülke olarak hep beraber el ele vererek aşacağız” dedi.

Meclis üyeleri eşlik etti…

Saadet Partisi Başiskele Belediyesi Başkan adayı Zafer Mutlu’ya pazar ziyaretinde meclis üyesi adayları da eşlik etti. Pazarda alışveriş yapan çevre sakinleriyle selamlaşan ve kısa sohbetler yapma imkânı bulan Mutlu’ya teveccüh görülmeye değerdi. 31 Mart seçimlerine sayılı günler kaldığını belirten Mutlu, son ana kadar herkese ulaşmaya gayret edeceklerini ve israfa dur demek için destek isteyeceklerini söyledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica