Genel

Rasim ozan kütahyalı ve Nagehan alçı hakkında skandal iddia

Rasim ozan kütahyalı ve Nagehan alçı hakkında skandal iddia Yandaş reisçi yazar AKP’li Ömer Turan, Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı’nın da Rıza Sarraf’tan para aldığını ileri sürdü. Rasim ozan kütahyalı ve Nagehan alçı hakkında skandal iddia detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Rasim ozan kütahyalı ve Nagehan alçı hakkında skandal iddia

AKP’li yazar Ömer Turan, Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı’nın Rıza Sarraf’tan para aldığını iddia etti.

“Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, siz ve eşiniz Nagehan Elçi Zarrab’tan şoförünüz eliyle ayrı ayrı 250 bin avro aldınız mı? Şoförünüz bu paraları Odeo bank ve Bank asya daki hesaplara yatırdı mı?”

Turan, “Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, siz ve eşiniz Nagehan Elçi Zarrab’tan şoförünüz eliyle ayrı ayrı 250 bin avro aldınız mı? Şoförünüz bu paraları Odeo bank ve Bank asya daki hesaplara yatırdı mı?” ifadelerini kullandı. Turan Twitter adresinden şunları yazdı:

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, siz ve eşiniz Nagehan Elçi Zarrab’tan şoförünüz eliyle ayrı ayrı 250 bin avro aldınız mı? Şoförünüz bu paraları Odeo bank ve Bank asya daki hesaplara yatırdı mı?

“Aydın Doğan ile Erdoğan’ın arasını düzeltmek için Aydın Doğan adına lobicilik yaptınız mı?”

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, Aydın Doğan adına görüşmeler yaptınız mı? Aydın Doğan ile Erdoğan’ın arasını düzeltmek için Aydın Doğan adına lobicilik yaptınız mı? Bu çalışma için, Aydın Doğan’dan siz yada eşiniz para aldı mı?

“Aydın Doğanla beraber yurt dışına çıkıp Aydın Doğan için iş görüşmelerinde tercümanlık yaptınız mı?”

Sayın Nagehan Alçı, Aydın Doğanla beraber yurt dışına çıkıp Aydın Doğan için iş görüşmelerinde tercümanlık yaptınız mı? Siz ve eşinizin Doğan ailesine olan yakınlığını Sayın Cumhurbaşkanımız ve çevresi biliyor mu?

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, Bank asya’dan kredi aldınız mı? Aldıysanız kaç milyon lira aldınız? Bu krediyi daha sonra ödediniz mi? Bank asya kapandıktan sonra.

“Sizin bu görüşmelerden haberiniz var mıydı?”

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, Zarrap İstanbul’da FBI ile iki defa görüşüp sonra itirafçı olmuştu. Sizin bu görüşmelerden haberiniz var mıydı?

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica