Genel

Öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi

Öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi… Yardımlarının Türk Kızılayı aracılığıyla muhtaç kişilere ulaştırılmasını düşündüklerini belirten Sarı, bu amaçla kendilerine destek veren öğrencilere, velilere ve Kızılay yetkililerine teşekkür etti. detaylar haberimizde…

Öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi

BURSA (AA)İnegöl ilçesinde, Akşemsettin İlkokulunda düzenlenen kampanya kapsamında toplanan yardım kolileri, Türk Kızılayı İnegöl Şubesi yetkililerine teslim edildi.

Kolilerin teslim töreninde açıklamalarda bulunan sınıf öğretmeni Gülcihan Yılmaz Sarı, öğrencilerin kendi harçlıklarından ayırarak topladıkları parayla bu yardım kolilerinin oluşturulduğunu söyledi.

Yardımlarının Türk Kızılayı aracılığıyla muhtaç kişilere ulaştırılmasını düşündüklerini belirten Sarı, bu amaçla kendilerine destek veren öğrencilere, velilere ve Kızılay yetkililerine teşekkür etti.

Okul Müdürü Ahmet Demir ise eğitimin en önemli boyutunun değer eğitimi olduğunu, bu etkinliğin de çocuklara yardımseverlik; cömertlik, paylaşma, merhamet, hizmet ve fedakarlık gibi üst düzey değerleri kazandırmak amacıyla yapıldığını dile getirdi.

Bu tür organizasyon taleplerinin gelmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Kızılay yetkilileri; öğrencilere sınıf adına hazırlanan teşekkür belgesini takdim etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica