Genel

Muhtarlarımızın sorunları vatandaşlarımızın sorunlarıdır

Muhtarlarımızın sorunları vatandaşlarımızın sorunlarıdır CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, “Muhtarların sorunları vatandaşların sorunlarıdır. Bu sebeple muhtarların her zaman emrindeyiz” dedi. Muhtarlarımızın sorunları vatandaşlarımızın sorunlarıdır detaylar haberimizde…

Muhtarlarımızın sorunları vatandaşlarımızın sorunlarıdır

(Cumhuriyet Halk Partisi) CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebi ile Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi, Kocaeli Muhtarlar Derneği ve İzmit Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi ilk olarak Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş ve dernek üyesi muhtarlar ile bir araya geldi.

Sarıbay Muhtarların günlerini kutladı, sorunlarını dinledi

“Muhtarlar devletin mahallelerdeki başparmağı”

Ziyarette konuşan CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Cumhuriyet Halk Partisi olarak muhtarlara daha çok önem ve değer verilmesi gerektiğini, bu yönde de partinin çalışmaları olduğunu ifade etti. Muhtarların, devletin mahallelerdeki başparmağı olduğunu söyleyen CHP Kocaeli İl Başkanı Sarıbay, “Halkın temsilciliğini üstlenerek devlet ile vatandaş arasında köprü olan tüm muhtarlarımıza çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“…bu fikrin İzmit’ten çıkması bizler için ayrı bir gurur”

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş ise ziyaretten ötürü CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimine teşekkürlerini sunarak, “Türkiye’deki birçok meslek grubunun özel bir günü varken muhtarlar için de böyle bir gün yapılması ve bu fikrin İzmit’ten çıkması bizler için ayrı bir gurur. Ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sarıbay Vedat Yoldaşı da kutladı…

Sorunlar masaya yatırıldı…

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi’nin ardından CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi Kocaeli Muhtarlar Derneği ve İzmit Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncay Aşkın ve dernek üyesi muhtarların hazır bulunduğu ziyarette muhtarların yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı.

Sarıbay’a Muhtar rozeti…

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen dernek adına CHPKocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a muhtarlara vermiş oldukları desteklerden ötürü muhtarlık rozeti takarak, “Kendisi bizim ağabeyimiz, büyüğümüzdür ve sorunlarımızı her zaman dinlemiş, çözüm bulmuştur. Bu sebeple kendisine tüm muhtarlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum ve rozetimizi takdim ediyorum” dedi.

Cengiz Sarıbay’a Muhtar rozeti takıldı…

“Muhtarlarımızın her zaman yanındayız”

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise, “Muhtarlarımız vatandaşlarımızın en büyük temsilcileridir. Her zaman, her sıkıntılarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çünkü onların sorunları aslında vatandaşlarımız sorunlarıdır. Bizlerde halkımıza hizmet noktasında muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Muhtarlarımızın her zaman emrindeyim” ifadelerini kullandı. İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncay Aşkın ise 19 Ekim’in Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesinde büyük emekleri olduğunu belirtti.

Muhtarlar günü anısına…

“Verdiğiniz kıymetten ötürü teşekkür ediyoruz”

Aşkın “Vatandaşımızı her gün dinleyen muhtarların yılda bir kez de olsa kendi gününün özel günü olması çok değerli. Muhtarlar vatandaşın derdi için her zaman siyasilerin ayağına gider. Ancak ağabey diye hitap ettiğimiz CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay bizi sürekli olarak bu ziyaretleri ile onurlandırıyor ve bizlerin sorunlarını dinliyor. Bu sebeple bir kez daha size bizlere verdiğiniz kıymetten ötürü teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Muhtarlar günü anısına
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica