Ekonomi

KTO’da Aile içi iletişim ve iş hayatına etkileri eğitimi yapıldı

KTO‘da Aile içi iletişim ve iş hayatına etkileri eğitimi yapıldı Körfez Ticaret Odası (KTO) eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Farklı alanlarda eğitimler veren Körfez Ticaret Odası (KTO) son olarak aile içi iletişim ve iş hayatına etkileri konulu eğitim programı gerçekleştirildi. KTO‘da Aile içi iletişim ve iş hayatına etkileri eğitimi yapıldı detaylar haberimizde…

KTO’da Aile içi iletişim ve iş hayatına etkileri eğitimi yapıldı

Körfez Ticaret Odası (KTO) eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Farklı alanlarda eğitimler veren Körfez Ticaret Odası (KTO) son olarak aile içi iletişim ve iş hayatına etkileri konulu eğitim programı gerçekleştirdi. Meclis salonunda eğitmen Eda Arı tarafında verilen eğitimde katılımcılar pek çok konu ile ilgili bilgi sahibi oldular.

Eğitime katılan aileler…

Aile içi iletişim detaylı olarak anlatıldı…

Körfez Ticaret Odası (KTO) eğitim salonunda gerçekleştirilen eğitimde eğitmen Eda Gök ailenin tanımı ve önemi, Ailede etkili bir iletişimin önemi Ailede sevgi, saygı ve empati, İletişimde algılama farklılıkları aile içi iletişimin iş hayatına etkileri etkili örneklere katılımcılara anlattı.

Kurumsal eğitim günleri başlıyor…

Farklı alanlarda eğitimler veren Körfez Ticaret Odasında (KTO) Kurumsal eğitim günleri Kasım ayı itibari ile başlıyor. MARKA’ya yazılan projenin kabul edilmesinin ardından MARKA Finansörlüğünde farklı başlıklarda eğitimler verecek olan Körfez Ticaret Odası (KTO) eğitim programını tüm üyeleri ve sosyal medyadan paylaşarak online katılımla eğitime davet ediyor.

Eğitim başlıkları belli oldu…

Körfez Ticaret Odasında (KTO) verilecek olan kurumsal eğitim başlıkları Protokol kurallar, toplantı yönetimi; kurumsal yönetim teknikleri ve yöneticilik eğitimleri, sunum teknikleri, kurumsal yazışma ve raporlama teknikleri; stratejik pazarlama ve marka yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi başlıklı eğitimlerde katılımcılara buluşacak

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica