Ekonomi

KSMMMO stajyerlerle bir araya geldi

KSMMMO stajyerlerle bir araya geldi Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) tarafından kahvaltılı stajyer toplantısı gerçekleştirildi. KSMMMO stajyerlerle bir araya geldi detaylar haberimizde…

KSMMMO stajyerlerle bir araya geldi

Gökmen: “Bu meslekte geri kalmak mümkün değil…”

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası(KSMMMO) tarafından Maide Restoranda kahvaltılı stajyer toplantısı düzenlendi. Toplantıya KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Cengiz Tosun, Oda Sekreteri Tülin Keçeci Güngör, Stajyerler Komisyon Başkanı Volkan Dişli yönetim kurulu üyeleri Hamit Akbulut, Veysel Çelik, Disiplin Kurulu Başkanı Rüstem Çakal, kurul üyeleri Özcan Çakır, Hasan Malo, TESMER Sekreteri Engin Eroğlu, Başkan Yardımcısı Necat Çakır ve Kurul Üyesi Ali Yazıcı katılım gösterdi. Kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada meslekle ilgili stajyerlere uyarılarda bulunan KSMMMO Başkanı Gökmen “Bu meslekte geri kalmak mümkün değil. Bu yüzden sürekli kendinizi geliştirmek zorundasınız “ dedi.

KSMMMO Oda Sekreteri Tülin Keçeci Güngör, stajyerlerin sorunlarına ve önerilerine çok önem verdiklerini ifade etti…
Kahvaltı programı sonrası konuşan Stajyerler Komisyon Başkanı Volkan Dişli, desteklerinden dolayı, KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti…

“Bizler bu mesleğin geleceğiyiz”

Kahvaltı sonrası konuşan Stajyerler Komisyon Başkanı Volkan Dişli “ Bu yıl son kahvaltı organizasyonumuzda bir aradayız. Bizler bu mesleğin geleceğiyiz. Bu anlamada çalışmalarımız da ve her türlü sorunumuzda bizlerden desteklerini esirgemeyen başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün işlerinizden vakit ayırarak buraya geldiğiniz için de hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kahvaltılı toplantıda Fikret Gökmen Cengiz Tosun, Rüstem Çakal, Hamit Akbulut, Veysel Çelik, Necat Çakır, Ali Yazıcı bir aradaydı

“Bu meslekte geri kalmak mümkün değil”

Komisyon Başkanı Dişli’nin ardından konuşan KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen ise “ Stajyerlerimizle kahvaltıda bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz çünkü sizler bizim mesleğimizin geleceklerisiniz. Bizler sizlere gereken önemi vermeye çalışıyoruz. Eğitimler vererek, sizlerle vakit geçirerek sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bu meslekte geri kalmak mümkün değil. Bu yüzden sürekli kendinizi geliştirmek zorundasınız. Biz size verdiğimiz önemi göstermek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerde gelecekte yine gençlere yol açacaksınız. Sizlere gelecekte huzurlu mutlu günler diliyorum” şeklinde konuştu.

Kahvaltılı toplantıda stajyerler bir arada…
Genç stajyerler kahvaltı organizasyonun ardından yapılan toplantıda mesleklerine ilişkin KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen’in tavsiyelerini dinlediler.
Kahvaltılı toplantıda stajyerler bir araya gelerek mesleki sorunlarını konuşma fırsatı yakaladı.
Stajyerler Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica