Ekonomi

KOTO inşaat heyeti yeni iş fırsatları için Azerbaycan’a gidiyor

KOTO inşaat heyeti yeni iş fırsatları için Azerbaycan’a gidiyor Üyelerinin dış ticaret hacimlerini geliştirmek için ihracat atağı başlatan (KOTO) Kocaeli Ticaret Odası, potansiyel ülkelere iş programları düzenleyerek, hedefine emin adımlarla ilerliyor. KOTO inşaat heyeti yeni iş fırsatları için Azerbaycan’a gidiyor detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

KOTO inşaat heyeti yeni iş fırsatları için Azerbaycan’a gidiyor

Kocaeli Ticaret Odası heyeti, yeni iş ve pazar alanları geliştirebilmek üzere Azerbaycan’a gidiyor…

İnşaat ve müteahhitlik sektörlerinde faaliyet gösteren iş insanlarının yer aldığı (KOTO) Kocaeli Ticaret Odası heyeti, yeni iş ve pazar alanları geliştirebilmek üzere Azerbaycan’a gidiyor.

Katar’a düzenlenen iş programından verimli dönen KOTO bu kez Azerbaycan’a program düzenliyor…

Üyelerinin dış ticaret hacimlerini geliştirmek için ihracat atağı başlatan (KOTO) Kocaeli Ticaret Odası, bir yandan da potansiyel ülkelere iş programları düzenleyerek, bu hedefe emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Katar’a düzenlenen iş programından verimli dönen KOTO, bu kez ülkemizin lokomotifi inşaat sektörü için, yapı-inşa alanında önemli fırsatlar barındıran Azerbaycan’a program düzenliyor. Konut İnşaatı Grubunun yer aldığı 2. Meslek Komitesinin organizasyonuyla düzenlenen program 23- 26 Ekim 2018 tarihlerini kapsıyor.

Sektörün dünya partnerleriyle bir araya gelecekler…

KOTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Meclis Üyesi Mert Kavşut, 2. Meslek Komitesi Üyesi Faruk Mamik, inşaat ve mühendislik sektöründe faaliyet gösteren iş insanları Hasan Tahsin Karaosmanoğlu, Ceyhan Çağlayan, Abdulsamet Ünaltın, Abdullah Üstübi, Soner Feratoğlu, Veli Başkurt, Erdal Torunoğulları, Nurettin Bulut’un yer alacağı KOTO heyeti, 23 Ekim 2018 Salı günü Azerbaycan programına başlıyor. İlk gün 18.Yapı, Isıtma ve Havalandırma Fuarını (Bakubuild) ziyaret edecek olan heyet, burada sektörün dünya partnerleriyle bir araya gelecek.

KOTO heyeti, birebir görüşmeler yapacaklar…

Heyet, programın 2. ve 3. gününde ise Azerbaycanlı iş insanlarıyla temas kuracağı programlar gerçekleştirecek. Bu kapsamda Azerbaycan Sahibkarlar (İşadamları) Teşkilatları Milli Konfederasyonu ve Azerbaycan Türkiye İşadamları Birliği’ne konuk olacak olan KOTO heyeti, birebir görüşmeler yapma fırsatı da bulacak. Heyetin son programı ise T.C. Bakü Büyükelçiliği ve T.C. Bakü Ticaret Müşavirliğinde düzenlenecek.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica