Ekonomi

Körfez Ticaret Odası yılın son meclis toplantısını yaptı

Körfez Ticaret Odası yılın son meclis toplantısını yaptı Körfez Ticaret Odası yılın son meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis toplantısının ardından komiteler müşterek toplantısı ve akşam yemeğinde komiteler ve protokol üyeleri bir araya geldi. Körfez Ticaret Odası yılın son meclis toplantısını yaptı detaylar haberimizde…

Körfez Ticaret Odası yılın son meclis toplantısını yaptı

İl ve ilçe protokolü katılım sağladı

İl ve ilçe protokolünden katılımında yoğun olduğu toplantıya Körfez İlçe kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, SGK İl Müdürü Nurettin Nacar, KOSGEB İl Müdürü İbrahim Ustaömer, Körfez Devlet hastanesi Başhekimi Ahmet Sarıışık, Körfez Ticaret Odası Danışmanı Doç. Dr. Öznur Gökkaya, İlçe STK Başkanları Dernek Başkanları, Körfez Ticaret Odası ihracat komisyonu üyeleri, Yüksek İstişare Kurulu, Disiplin Kurulu üyeleri ile meclis ve komite üyeleri katılım sağladı.

2000-2013 yılları arasında KTO Yönetiminde görev yapan Vahit Eryılmaz’a plaket verildi

Öztürk iş dünyasının beklentilerini sıraladı…

Meclis toplantısında gerçekleştirilen faaliyetleri anlatan KTO Başkanı Recep Öztürk, ülke gündeminde değinerek ‘iş dünyası olarak İş dünyası olarak temennimiz 2019 yılında reel sektöre verilen desteklerin arttırılması, ülkemizin büyümeden payını almasını için istihdam, üretim ve ticaret teşviklerinin sürmesini, kamu ve özel sektör el birliği içinde çalışarak, bu yüksek büyüme temposunun kalıcı hale getirilmesidir. 2019 yılı hem sosyal anlamda, hem ekonomik anlamda Körfez’in, Kocaeli’nin ve ülkemizin yılı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Dr. Kamil Bayar Stratejik planlama ve kurumsallaşma yönetimi eğitimi gerçekleştirdi

Organ bağışı için stand kuruldu

Yılın son meclis toplantısında Körfez Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Sarışık tarafından organ bağışı ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi. Organ bağışı ile ilgili bilinmeyenleri anlatan sarışık, amaçlarının organ bağışı ile ilgili farkındalık oluşturmak olduğunu söyledi. Körfez Devlet Hastanesi tarafından kurulan stantta komite ve meclis üyeleri organ bağışında bulundu.

Körfez Devlet Hastanesi Organ Bağışı Standı Kurdu

Komiteler müşterek toplantısında stratejik planlama eğitimi verildi

Meclis toplantısının resmi kısmının tamamlanmasının ardından başlayan komiteler müşterek toplantısında komite üyelerine Dr. Kamil Bayar tarafından Stratejik planlama ve kurumsallaşma eğitimi verilirken. Bayar işletmelerde kurumsallaşmanın gerekliliği ve yapılması gerekenleri komite üyeleri ile paylaştı.

Komiteler Müşterek Toplantısı Verilen Akşam Yemeği

Plaket takdimleri ve ardından akşam yemeği verildi

Körfez Ticaret Odası geçmiş dönem görev yapan yöneticilerini hatırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda 2000-2013 yılları arasında yönetim kurulunda görev yapan Vahit Eryılmaz’a plaketini Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir il KOSGEB İl Müdürü İbrahim Ustaömer, 2005-2009 yılları arasında meclis üyeliği yapan Fehmi Gümüşel’e ise Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can plaket takdiminde bulundular. Plaket takdimlerinin ardından tüm oda organları ve protokol üyeleri Körfez Ticaret Odası tarafından organize edilen yemekte buluştular.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica