Genel

KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan kongresinde mevcut Başkan Cemal Kaplan yeniden başkanlık görevine seçildi. detaylar haberimizde…

KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi

KOCAELİ (İGFA)- Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin (KOGACE) olağan kongresi Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tek adaylı yapılan kongrede mevcut başkan Cemal Kaplan güvenoyu aldı. Kongrede konuşan mevcut başkan Cemal Kaplan, “Biz göreve geldiğimizde önemli sözler verdik. Bunlardan biri muhabirlerimiz için Medya Evi olmasıydı. Bir yeri kiraladık ve gazeteci arkadaşlarımız için 16 Ocak Medya Evi’ni oluşturduk. Bize her zaman destek olan valimiz ve belediye başkanlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Yeni dönemde medya evinin kalıcı olmasının sözünü veriyoruz. 5 tane komisyon oluşturacağız. Bu komisyonlarda sadece yönetimdekiler yer almayacak. KOGACE hepimizin yeri” dedi.

“KOGACE, HEPİMİZİN CEMİYETİ”

Türkiye içerisinde 5 büyük organizasyon yapacaklarını söyleyen Başkan Kaplan; “Bunlardan biri kadınlar komisyonu. Kadınlar kendi aralarında değişik projelere imza atacak. Spor komisyonu oluşturacağız. Bu kişiler spor camiasını buluşturacak. Avrupa Birliği komisyonu oluşturacağız. Sosyal İşler komisyonu oluşturacağız. Basın kartları ve üyelerimizle ile ilgili bir komisyon oluşturacağız. Herhangi bir problem olduğunda bu komisyonlar sorunlarla ilgilenecek. KOGACE hepimizin cemiyeti” ifadelerinde bulundu.

YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Cemal Kaplan (NTV), Yunus Kahraman ( Gebze Gazetesi), Hakan Süer (TV41-A Haber), Ahmet Zeki Ayar (Gebze Yeni Haber), Ergün Ayaz (DHA), Refik Fidan (İHA), Emrah Erdoğan (Gebze Yenigün), Abbas Çakar (Sabah Gazetesi), Uğur Ulusoy (Çağdaş Kocaeli), Hüseyin Öziri (Flaş Kocaeli), Boran Kayalar (Demokrat Kocaeli), Miray Baklacı (Kocaeli Gazetesi), Serkan Sıdal ( Gölcük Vizyon), Serdal Erdal (Özgür Kocaeli), Eylem Selvi Arı (Kocaeli Life)
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica