İGF

Kocasinan’da Turgutreis Mahallesi’nin çehresi değişiyor

Kayseri’nin Kocasinan ilçesi Turgutreis Mahallesi’ne kazandırılan Aile Sağlık Merkezi, sosyal tesis, parklar ve diğer hizmetlerden ötürü mutlu ve memnun olan vatandaşlar, yatırımlardan ötürü belediyeye teşekkür etti.

KAYSERİ (İGFA) – Yapılan projelerle bölgenin çehresini değiştirdiklerini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaşayanların hayatlarına değer katacak projelere imza attıklarını söyledi.

Kocasinan’ın Turgutreis Mahallesi’nde yapılan sosyal tesisi hızlı bir şekilde tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunduklarını kaydeden Başkan Çolakbayrakdar, özellikle geleceğin teminatı çocuklarımıza daha güzel bir Kocasinan bırakmak için parklara büyük önem verdiklerini söyledi. Kocasinan’ın daha da güzelleşmesi için park sayılarını artıracaklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar’a mahalle sakinleri teşekkür etti.

Turgutreis sakinlerinden Meryem Kılıç, 40 yıldır mahallede ikamet ettiğini belirterek, özellikle sosyal tesisin hayatını değiştirdiğini söyledi. 30 yıldır mahalle sakini olan Mustafa Yaşar ise, “Yollarımız olsun mahallemizin temizliği olsun çok güzel bundan iyisi olmaz. Çocuklarımız için basketbol sahası ve oyun alanları gibi her şey mahallemizde var. Bir tek talebimiz var oda sosyal tesise faturalarımızı yatıracak ve maaşımızı çekecek bankamatik yerleştirilse çok güzel olur” diye konuştu .

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica