Ekonomi

Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti

Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Meclis Başkanı Akın Doğan; Bingöl Tanıtım Günleri’ne katılmak için ilimize gelen Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas ile meclis üyelerini konuk etti. Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti detaylar haberimizde…

Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası da açtığı stantla etkinlikteki yerini aldı…

Kocaeli, Bingöllüleri bir araya getiren tanıtım etkinliklerine ev sahipliği yaptı. Kocaeli İnterterks Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen etkinlik ülkemizin birçok yerinden Bingöllü hemşerileri buluştururken; Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası da açtığı stantla etkinlikteki yerini aldı. Açılış töreni öncesi, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, Başkan Vekili Selahattin Böçkün, Meclis Üyeleri; Nihat Saçık, Yunus Canlı, Saim Yayan, Mehmet Sait Kolak, Selim Dursun, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ile Meclis Başkanı Akın Doğan’ı ziyaret etti.

Heyetler toplu halde

“Bingöl Sanayi ve Ticaret Odamızı ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz”

KOTO Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Akif Şen, Abdurrahman Çuhadar; Meclis Başkan Yardımcısı alp Kayalar ve Meclis Üyesi Mert Kavşut’un da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Bulut; “Oda-Borsa camiamızın değerli temsilcisi Bingöl Sanayi ve Ticaret Odamızı ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Kocaeli ile Bingöl arasındaki dostluğu daha da pekiştiren bir ziyaret oldu” dedi.

Başkanların plaket takdimi

Mahmut Ayas, KOTO heyetini Bingöl’e davet etti…

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, KOTO heyetini Bingöl’e davet ederek, daha fazla tecrübe ve bilgi aktarımında bulunmak istediklerini kaydetti. Ziyaretin akabinde, Bingöl Tanıtım Günleri’ne geçildi. Bingöl TSO heyeti, Başkan Bulut ve beraberindeki KOTO heyetini stantlarında ağırlayarak, yöresel zenginlikleri ve kültürleriyle ilgili bilgi verdi.

Başkanların plaket takdimi…
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica