Bilim-Teknoloji

Kocaeli Büyükşehir’de Etkili ve Etkin Yönetici Asistanlığı eğitimi

Kocaeli Büyükşehir’de Etkili ve Etkin Yönetici Asistanlığı eğitimi Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde yönetici asistanlarına, “Etkili ve Etkin Yönetici Asistanlığı” eğitimi verildi. Kocaeli Büyükşehir’de eğitim… detaylar haberimizde…

Kocaeli Büyükşehir’de Etkili ve Etkin Yönetici Asistanlığı eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeleri Birliği ortaklığında organize edilen seminerler devam ediyor. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeline “Etkili ve Etkin Yönetici Asistanlığı” eğitimi verildi. Belediye Meclis Salonunda verilen eğitimlerde yönetici asistanlarına önemli ipuçları verildi.

Kurum içi eğitimler…

Seminere konuşmacı olarak iletişim eğitmeni/danışman Jülide Sönmez katıldı. Jülide Sönmez; iletişim teknikleri, İletişim becerileri ve olası hatalar, etkili iletişim kurma yolları, diksiyon ve benzer çeşitli konularda personele bilgi verildi. Yönetici asistanlığının önemine dikkat çeken Jülide Sönmez; “Teknolojik değişim kurumsal yapılarda yeni kadro ihtiyaçlarını ortaya çıkarıyor. Özellikle yönetim kademesinde yönetici asistanı ile çalışma oranları artmaktadır. Yönetici asistanları donanımlı, iş organizasyonunda başarılı, iletişim yönetiminde etkin, zaman yönetiminde fark yaratan, hızlı ve etkin çözümler üreten kişiler olmalıdır” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica