Siyaset

İzmit’imize Leyla Atakan gibi izler bırakmak istiyoruz

İzmit’imize Leyla Atakan gibi izler bırakmak istiyoruz Hürriyet; “Biz projelerimize çınar adını verdik. Tıp ki çınar ağacı gibi yıllar sonraya izler bırakmak istiyoruz” dedi. detaylar haberimizde…

İzmit’imize Leyla Atakan gibi izler bırakmak istiyoruz

CHP Kocaeli Milletvekili ve CHP İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Ayazma Mahallesi’nde yaptığı toplantıda “Leyla Atakan gibi izler bırakmak istiyoruz” dedi.

Hürriyet’le Gülen yüzler…

CHP Kocaeli Milletvekili ve CHP İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet seçim çalışmaları kapsamına Ayazma Mahallesi’nde ki vatandaşlarla buluştu. Hürriyet burada yaptığı konuşmada göreve geldiklerinden itibaren yıllar sonrası için izler bırakmak istediklerini ifade etti. Hürriyet burada vatandaşlara seslendikten sonra bölge esnafını ziyaret etti.

Vatandaşın samimiyeti umudu kamçılıyor…

“İzler bırakmak istiyoruz”

Toplantıda konuşan Hürriyet, “Vatandaşımızın isteği ve dileği bizim çok önemlidir. Bizim derdimiz bu toprakların geleceğinin daha iyi olmasıdır. Biz vatandaşımızın hayatını nasıl daha kolaylaştırırız bunu düşünüyoruz. Biz çocuklarımızı, kadınlarımızı ve gençlerimizi önemsiyoruz. Biz projelerimize ‘çınar’ adını verdik. Tıp ki çınar ağacı gibi yıllar sonraya izler bırakmak istiyoruz. Leyla Atakan gibi izler bırakmak istiyoruz ifadelerinde bulundu.

Dostlar mekanı…

“Çok çalışacağız”

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “Biz çınar vizyon projelerimizde önce çocukların eğitimine destek vereceğiz. Okullara personel desteği sağlayacağız. Eğitim kampüsleri kuracağız. Spor tesisleri kuracağız. Belediye olarak kreşler kuracağız. Göreve geldiğimizde her yıl en az 100 gencimizi yurt dışına göndereceğiz. Atanamayan öğretmenlerle öğrencilerimizi buluşturacağız. Bu kentte eğitim anlamında çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

Hürriyet herkese güven veriyor…

“15 yılda İzmit, Paris gibi olmalıydı”

Hürriyet son olarak, “Bu kent çok zengin bir kent konumunda bulunuyor. Bu kentin zenginliklerine bakıldığında 15 yılda Kocaeli’nin İzmit’in Paris gibi olması gerekirdi. Fakat baktığımızda kentin marka değeri bile aşağılara düştü. Biz bu kentin zenginliğini en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bunun için çok çalışacağız” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica