Genel

İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısıAksoy; “eksikliklerimiz varsa yeni eğitim öğretim yılında bunları tamamlamak adına yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir aradayız” dedi. detaylar haberimizde…

İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı

Toplantı Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, toplantı öncesi yaptığı konuşmada; “Milli eğitimdeki son durumumuzu gözden geçirmek üzere bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Milli Eğitimde başladığımız çalışmalar, yürütülen projeler ve bu projelerde hangi aşamalardayız bunları gözden geçirmek, eksikliklerimiz varsa yeni eğitim öğretim yılında bunları tamamlamak adına yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir aradayız. Sayın Milletvekilimizde bu toplantıda bizlerle birlikte olmayı arzu etti. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Aksoy’un konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, ilimizde eğitim alanında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Toplantıda; ilimizde eğitimde son durum ve ilimizde gerçekleşen yatırımlar ile devam eden projeler değerlendirildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica