Genel

Hürriyet Artvinlilerin kurtuluş gecesinde horon tepti

Hürriyet Artvinlilerin kurtuluş gecesinde horon tepti Derince Belediyesi Başkan adayı Sertif Gökçe ile katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. detaylar haberimizde…

Hürriyet Artvinlilerin kurtuluş gecesinde horon tepti

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Artvin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yılı etkinlikleri kapsamında Kocaeli’de gerçekleştirilen etkinliklerine katıldı.

Kocaeli’de faaliyet gösteren Artvin yöre dernekleri Artvin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yılı nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet de Artvinlilerin kurtuluş coşkusuna ortak oldu.

Artvinlilerden Hürriyet’e yoğun ilgi

Derince Artvinliler Derneği’nin önceki akşam Yenikent Tanyıldız Düğün Salonu’nda gerçekleşen etkinliğine, Derince Belediyesi Başkanı Sertif Gökçe ile katılan İzmit Belediye Başkanı Hürriyet burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hürriyet daha sonra Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu‘nun İzmit Spor Salonu’nda düzenlediği ve yüzlerce vatandaşın katıldığı etkinlikte Artvinlilerle birlikte horon tepti. Artvinliler Hürriyet’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica