Ekonomi

Hibe desteğinde son gün 11 Aralık pazartesi günü

Hibe desteğinde son gün 11 Aralık pazartesi günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “İŞKUR’dan kendi işini kurmak isteyenler için hibe desteğinde son gün 11 Aralık” dedi. Hibe desteğinde son gün 11 Aralık pazartesi günü detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Hibe desteğinde son gün 11 Aralık pazartesi günü

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Tüm Engelliler ve Ailelerin Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Engelli vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Sarıeroğlu, görme engelli çocukların gitar eşliğinde şarkı performansını seyretti. Duygulu anlar yaşayan Sarıeroğlu, kendisi de şarkıya eşlik etti.

Son gün 11 Aralık uyarısı

Engelliler için gerçekleştirilen çalışmalara değinen Bakan Sarıeroğlu, E-KPSS puanlarının süresinin 4 yıla çıkarıldığını, bu sürede engellilerin tekrardan sınava girebileceğini ve atamada en yüksek puanın geçerli sayılacağını belirtti.

Başvurularınızı yapın ve desteğinizi alın

Hibe konusuna da değinen Sarıeroğlu, “İŞKUR’dan kendi işini kurmak isteyenler için hibe desteğinde son gün 11 Aralık pazartesi günü. Lütfen gidin başvurularınızı yapın” çağrısında bulundu.

Bakan Sarıeroğlu, program sonrası engelli vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve şikayetlerini dinledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica