Genel

Hamza Şayir: “ADA Treni yeniden Dilovası’nda”

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in büyük gayretleri ile ADA Treni 9 yıllık aradan sonra ilk defa Dilovası Diliskelesi Tren İstasyonu’nda durdu

Hamza Şayir: “ADA Treni yeniden Dilovası’nda” … Şayir, “Dilovalı vatandaşlarımızın İstanbul ve Adapazarı’na ulaşımları konusunda büyük kolaylık sağlayan ADA Treni’nin yeniden Dilovası’ndan yolcu alması ilçemiz için oldukça önemli bir olaydır” dedi. detaylar haberimizde…

Hamza Şayir: “ADA Treni yeniden Dilovası’nda”

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in Dilovalılar tarafından büyük bir umutla beklenen Ada treni seferlerinin Dilovası’nda durması ve yolcu alması ile ilgili girişimleri sonucu, 2012 yılında kapatılan Diliskelesi Tren İstasyonu 9 yıllık aradan sonra önceki gün ilk defa ADA Trenini karşıladı.

ADA Treni, Dilovası’nda  çiçeklerle karşılandı 

BAŞKAN ŞAYİR, MAKİNİST KOLTUĞUNA OTURDU 

ADA Treni’ne Hereke’de binen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti İl Yöneticisi Osman Akbulut ile birlikte Diliskelesi’ne seyahat etti. Trenin makinist koltuğuna oturarak Diliskelesi Tren İstasyonu’na gelen Başkan Şayir’i burada TCDD Taşımacılık AŞ İstanbul Bölge Müdür Vekili Veysi Alçınsu, Belediye Meclis üyeleri,  AK Parti Dilovası İlçe Yönetimi ve partililer, Başkan Yardımcıları, ve vatandaşlar karşıladı.

ADA Treni, Dilovası’nda  çiçeklerle karşılandı 

ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI 

Başkan Şayir, “Dilovalı vatandaşlarımızın İstanbul ve Adapazarı’na ulaşımları konusunda büyük kolaylık sağlayan ADA Treni’nin yeniden Dilovası’ndan yolcu alması ilçemiz için oldukça önemli bir olaydır. Şimdilik günde 3 sefer yolcu alıp indirse de ilerleyen süreçte bu sayı artacaktır. İlçemiz için önemli bir sorunun daha çözüme kavuşmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere destek veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, Kocaeli Milletvekillerimize ve TCDD yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica