Sağlık

Hamilelikteki bulantılara doğal çözüm

Hamilelikteki bulantılara doğal çözüm. Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, hamilelik döneminde mide bulantısı sorunu yaşayan anne adayları için bu sorundan kurtulmanın doğal yolunu açıkladı. Hamilelikteki bulantılara doğal çözüm, var.

Hamilelikteki bulantılara doğal çözüm

Mide bulantısı yaşayan hamileleri rahatlatacak öneri Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli’den geldi. İşte anne adaylarını eski günlerine döndürecek o besin…
Vitamin, antioksidan ve mineraller bakımından zengin olan Taze Hindistan Cevizi hamilelik döneminde kadınların en destekleyici yiyeceklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Taze Hindistan Cevizi ayrıca, suyunun sıfır kolesterol içermesiyle de anne adayının fit görünümünü korumasına yardımcı oluyor.

Taylan Kümeli, Young Coconut olarak da bilinen Taze Hindistan Cevizi’nin oldukça önemlidir. Hamileler için özellikle mide bulantısında birebir etkilidir. Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, bu meyvenin hamilelik süresince oluşan anomalileri de engellediğini kaydediyor. Taze Hindistan Cevizi suyunun bağışıklık sistemini desteklediğini belirten Kümeli, özellikle anneyle bebeği oluşabilecek hastalıklara karşı koruduğunun altını çiziyor. Bulantılarımızı artık eziyete dönüştürmeyelim. Hamilelikteki bulantılara doğal çözüm var.

TAZE HİNDİSTAN CEVİZİNİN FAYDALARI

Kümeli, Taze Hindistan Cevizi suyunun düzenli olarak tüketildiğinde çocuklarda parazit oluşumunu önlediğini ifade ederek, “Tiroid hastalığında iyileştirici özelliği bulunuyor. Yine düzenli tüketildiğinde ciddi anlamda bir iyileşme olduğunu göreceksiniz. Bu tropikal meyvenin suyu özellikle epilepsi tedavisinde de kullanılıyor. Düzenli olarak her gün Taze Hindistan Cevizi suyu içen çocuklarda epileptik tedaviler uygulandığında ciddi anlamda düzelmeler kaydedilmekte. Bu arada çok ciddi sakinleştirici etkisi var. Kansere karşı savaşçı olma özelliği de bulunan bu özel meyvenin kemik erimesinden ülsere kadar pek çok hastalığa iyi geldiğini söyleyebiliriz.” diyerek Taze Hindistan Cevizi’nin sağlık üzerindeki önemli etkilerine dikkat çekiyor.

KARIN YAĞLARINI ERİTİYOR

Sağlıklı zayıflama ve beslenme konusunda ara öğün olarak Taze Hindistan Cevizi’ni danışanlarına da önerdiğini söyleyen Kümeli, ciddi derecede tok tutucu özelliği ile çok acıkanlar için bir panzehir görevi gördüğünü dile getiriyor. Kümeli’nin bu meyve ile ilgili bir müjdesi de; deniz ve güneş mevsiminin açıldığı bu günlerde düzenli kullanılması halinde karın yağlarını eritiyor olması…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica