Genel

Gölcük için hizmet sevdalısı başkan ve adaylardan dayanışma

Gölcük için hizmet sevdalısı başkan ve adaylardan dayanışma Ak Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve yerel seçim sürecinde aday adayı olan 11 isim ile bir araya geldi. detaylar haberimizde…

Gölcük için hizmet sevdalısı başkan ve adaylardan dayanışma

Ak Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Sezer Yıldırım, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Ak Parti’den aday adayı olan isimler ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile yemekte bir araya geldi. Yemeğe aday adayları; Zekeriya Savaş, Sedat Yücel, Nihat Abiş, İdris Alp, Dr. Ekrem Aktuğ, Recep Şinasi Yıldız, Nazım Usta, Sebaattin Ersoy, Abdullah Zorlu, Selami Yaman ve Murat Uzuner katıldı. Necati Zorlu ise kayınpederinin rahatsızlığından dolayı katılamadı, telefonla desteğini bildirdi.

“Değerlerimizi kaybetmeyeceğiz”

Birlik ve beraberlik havasında geçen yemekte konuşan Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, tüm aday adaylarını dinledi, onların görüş ve önerilerini dinledi. Ak Parti birliğin ve beraberliğin partisidir” diyen Sezer, “Bizi biz yapan en önemli değer de budur. Bugün davete icabet ettiğinizden dolayı tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Sezer, tüm aday adaylarını tek tek dinledi, kendisine sunulan görüş ve önerileri dikkatli bir şekilde not aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica