Genel

Gökmen’e ağır iftiralar atan kişi alçak bir alkolik

Gökmen’e ağır iftiralar atan kişi alçak bir alkolik Gökmen Ulu’ya atılan iftiralarla ilgili de bir açıklama yapan usta gazeteci Uğur Dündar, Gökmen’e ağır iftiralar atan kişinin alçak bir alkolik olduğunu belirtti. Gökmen’e ağır iftiralar atan kişi alçak bir alkolik detaylar haberimizde…

Gökmen’e ağır iftiralar atan kişi alçak bir alkolik

Duayen Gazeteci Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programında bu hafta da gündeme damgasını vuran haberler ele alındı. Gökmen Ulu’ya atılan iftiralarla ilgili de bir açıklama yapan usta gazeteci Uğur Dündar, Gökmen’e ağır iftiralar atan kişinin alçak bir alkolik olduğunu belirtti.

“70’lik rakıyı bir turpla beraber yarım saatte bitiriyor”

Mediha Olgun’un tahliyesiyle ilgili konuşan Dündar, SÖZCÜ muhabiri Gökmen Ulu hakkında ağır iftiralarda bulunan kişinin gerçek yüzünü gözler önüne serdi ve ”alçak bir alkolik” yakıştırmasında bulundu. Ayrıca Dündar, bu kişiyle ilgili; “70’lik rakıyı bir turpla beraber yarım saatte bitiriyor” bilgisini de verdi.

“Elimde o alçağın 5 sayfalık itirafnamesi var”

Dündar sözlerine şöyle devam etti: Ama bu alçaklardan attıkları iftiraların hesabını mutlaka soracağız. Zaten benim elimde 5 sayfalık itirafnamesi var o alçağın, onu da gündeme getireceğiz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica