Genel

Engelleri Sosyal sorumluluk projeleriyle hep birlikte aşalım

Engelleri Sosyal sorumluluk projeleriyle hep birlikte aşalım Etkinliğe katılan palyaçolar, çocukların yüzlerini boyarken, onlarla birlikte dans etti. Engelleri Sosyal sorumluluk projeleriyle hep birlikte aşalım detaylar haberimizde…

Engelleri Sosyal sorumluluk projeleriyle hep birlikte aşalım

KAŞEMTUR DER’in spastik çocuklar için düzenlediği etkinliğe ilgi yoğun oldu

Kocaeli’de yaşamını sürdüren spastik engelli çocukları unutmayan Kocaeli Aşçılar Emekçiler Turizm Derneği, anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Derneklerden de destek geldi…

İzmit İnönü Caddesi üzerinde hizmet veren Kahve İçimi Cafe ile Bursa İskender Kebapçısının ana sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği, Marmara Depremzedeler ve Bedensel Engelliler Derneğinin yanı sıra Marmara Spina Bifida Tüm Engelli ve Aileler Yardımlaşma Derneği ve MAP HOYTAG Derneği destek verdi.

Dernek yöneticileri ve destek verenler birarada…

Renkli görüntüler yaşandı…

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin ilk bölümü Bursa İskender Kebapçısının İzmit Dar Sokak’ta bulunan şubesi önünde gerçekleşti. Etkinliğe katılan palyaçolar, çocukların yüzlerini boyarken, onlarla birlikte dans etti. MAP HOYTAG Derneğinin minik folklorcularının Balkan, Rumeli ve Makedon dansları ayakta alkışlandı.

Başkan Aygün teşekkür etti…

Kısa adı KAŞEMTUR DER olan, Kocaeli Aşçılar Emekçiler Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arif Aygün, başta Kahve İçimi Cafe Sahibi Nurten Efe ve Bursa İskender Kebap Salonları Sahibi Yaşar Bayhan ve Personel Müdürü Kazım Koç olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Etkinlikten neşeli anlar…

“Onlar, bizim de çocuklarımız”

Bir sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını ifade eden Başkan Arif Aygün, “ Hepimiz birer potansiyel engelli adayıyız. Yalnız spastik engeli çocuklar değil, tüm engelli çocuklar da bizim çocuklarımız. Engelleri hep birlikte aşalım” çağrısında bulundu.

Döner, ayran ikramı yapıldı

Etkinliğe katılan diğer dernek başkanlarının yaptığı konuşmaların ardından ikramlara geçildi. Bursa İskender Kebap Salonu, etkinliğe katılan tüm davetlilere dürüm döner, ayran ve meşrubat ikramında bulundu.

Kahve İçimi’nde bir mola…

Kahve İçimi’nden Pasta ve Meyve Suyu ikramı…

Etkinliğin son bölümünde spastik çocuklar ve dernek üyeleri Fethiye Caddesinde mini bir kortej oluşturarak, Kahve İçimi Cafeye geldi. Mekan Sahibi Nurten Efe, spastik çocuklar ve davetlilere pasta ve meyve suyu ikramında bulundu. Nurten Efe, böyle bir etkinliğe katkı sunmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, esnafları sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çağırdı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica