Genel

Elif’in Düşleri etkinliği 41 burda AVM’de sahnelenecek

Elif’in Düşleri etkinliği 41 burda AVM’de sahnelenecek. “Meyve ve sebzeleri çok seven, her gün manav dedesini ziyaret eden ve düşlerinde sebze ve meyvelerle konuşabilen Elif, onlarla eğlenceli oyunlar oynuyor ve faydalarını öğreniyor.” detaylar haberimizde…

Elif’in Düşleri etkinliği 41 burda AVM’de sahnelenecek

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 burda AVM; 6 – 7 Nisan tarihlerinde minik ziyaretçilerini TRT Çocuk ekranlarında severek izledikleri ‘Elif’in Düşleri’ etkinliğinde buluşturuyor…

41 burda AVM Kocaeli’de çocukları davet ediyor…

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve açıldığı günden itibaren Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 burda AVM; 6 – 7 Nisan tarihlerinde minik ziyaretçilerini TRT Çocuk ekranlarında severek izledikleri ‘Elif’in Düşleri’ ile meyve ve sebzeleri keşfederek faydalarını öğrenmeye davet ediyor.

Meyve ve sebzeleri çok seven, her gün manav dedesini ziyaret eden; Ve düşlerinde sebze ve meyvelerle konuşabilen Elif, onlarla eğlenceli oyunlar oynuyor ve faydalarını öğreniyor.

Ücretsiz oyunlar 6-7 Nisanda sahnelenecek

41 burda AVM’de 6 – 7 Nisan tarihlerinde ücretsiz olarak düzenlenecek; şarkıların söylenip oyunların oynanacağı ‘Elif’in Düşleri’ etkinliği 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00 seanslarında minik ziyaretçileri ile bulaşacak.

41 burda AVM Hakkında:

Esas Gayrimenkul tarafından 2016 yılında hayata geçirilerek kapılarını açan 41 burda AVM, 61 bin m2’lik kiralanabilir alanı, toplamda 185 adet mağazası, 2.000 araç kapasiteli kapalı / açık otoparkı ile alışverişin en kapsamlı halini ziyaretçilerine sunmaktadır. 30 adet cafe-restoranı, 1.250 koltuk kapasiteli 10 sinema salonu, 1.500 m2’lik spor alanı ve 2.450 m2’lik çocuk eğlence alanının yer aldığı 41 burda AVM, Kocaeli‘nin yaşam ve buluşma merkezi olarak öne çıkmaktadır. 41 burda AVM, dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim dernekleri arasında gösterilen AMCP‘nin organize ettiği MarCom Ödüllerinde “Kahve Festivali” projesiyle 2 Platin ve 2 Altın ödülün sahibi olarak başarısını tescillemiştir.

Esas Gayrimenkul Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul; alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyetine başlayan Esas Gayrimenkul; bugün yurt içi ve yurt dışında toplamda 1.2 milyon m²’lik kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

Türkiye genelinde 6 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul; yurt dışında ise 7 ülkede toplam 30 projeyle alışveriş merkezi, otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica