Ekonomi

El konulan 12 medya kuruluşunu TMSF satışa çıkardı

El konulan 12 medya kuruluşunu TMSF satışa çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 12 medya kuruluşunun varlıklarını 1 milyon 146 bin 417 lira toplam muhammen bedelle satışa çıkardı. El konulan 12 medya kuruluşunu TMSF satışa çıkardı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

El konulan 12 medya kuruluşunu TMSF satışa çıkardı

TMSF’nin internet sitesinde yer alan satış ilanına göre, Adana Medya Gazetesi, Art Tv ve Art Radyo, Haber Radyo Ege, Herkül Fm, Htv Hayat Tv, Kanal 24 Tv, Nazar Gazetesi; Özgür Gündem Gazetesi, Özgür Radyo, Taraf Gazetesi; Uşak Rd Klas ve Yeni Emek Gazetesi‘nin değerleme ve satışı için Fona devredilen yayın hakkı/lisans, makine, teçhizat ve demirbaşları teklif alma yöntemiyle satışa çıkarıldı.

Söz konusu varlıklar, 17 Kasım mesai bitimine kadar alınacak tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda satılacak. Birden fazla teklif verilen varlıklar için teklif sahipleri arasında açık artırma yapılacak.

Kuruluşların satışa çıkan yayın hakkı/lisans, makine, teçhizat ve demirbaşlarının muhammen bedelleri şöyle; …KDV dahil, … TL)

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica