Ekonomi

DoubleTree by Hilton Kocaeli resmi açılışa hazırlanıyor

DoubleTree by Hilton Kocaeli resmi açılışa hazırlanıyor 5 Yıldız Otel, Şubat 2019’da, Hilton Worldwide çatısı altında Türkiye’de açılacak olan 64. oteli, DoubleTree by Hilton markası olarak ise 18. oteli olarak hizmete girecektir. DoubleTree by Hilton Kocaeli resmi açılışa hazırlanıyor detaylar haberimizde…

DoubleTree by Hilton Kocaeli resmi açılışa hazırlanıyor

“…testlerin tamamlanmasının ardından resmi açılışı yapılacak…”

Kocaeli’nin merakla beklediği, şehre yepyeni bir heyecan getirecek olan DoubleTree by Hilton Kocaeli oteli, misafir ağırlamak için hazırlıklarını tamamladı. Yüksek teknoloji, güvenlik, ön uyarı sistemleri ve insan hayatını korumaya ve konfor sağlamaya yönelik testlerin tamamlanmasının ardından resmi açılışı yapılacak olan otelin ilk tanıtımını yapmak üzere organize edilen kokteylde basın mensupları ile bir araya gelen otel yatırımcısı ve yöneticileri ile bu yepyeni oteli değerlendirdik.

Murat Mustafa SATI İnşaat Turizm San.Tic.Aş.’nin bir yatırımı olan ve beş yıldızlı lüks tasarımı ile dikkat çeken DoubleTree by Hilton otelinin turizm danışmanlığını Mehmet Nafiz Ünal ve genel müdürlüğünü ise Selçuk Kazan yapmaktadır.

“Böyle bir projeyle gurur duyuyorum”

M.M.S. İnşaat Turizm A. Ş. yönetim kurulu başkanı Dr. Yük. Müh. Murat Mustafa Satı, Kocaeli’de son 21 yıldır tamamlayarak hayata geçirdiği birçok projenin ardından; ülkemizin bacasız fabrikası turizm sektörüne böylesine önemli bir proje ile girmekten dolayı çok büyük bir heyecan ve gurur duyduklarını belirtti.

“DoubleTree by Hilton markasının 18. Oteliyiz”

Hem iş amaçlı seyahat edenler için hem Kartepe Kayak Merkezi’ne gelen kayak tutkunları için hem de Orta Doğu pazarında Arap turistler için çok önemli bir alternatif olacağına inandığımız otelimiz, Şubat 2019’da, Hilton Worldwide çatısı altında Türkiye’de açılacak olan 64. oteli, DoubleTree by Hilton markası olarak ise 18. oteli olarak hizmete girecektir.

DoubleTree markası, 14 Hilton Worldwide markasından biri olmakla birlikte beş yıldızlı üst segment otellerimiz içerisinde konumlandırılmış markalarımızdan biridir.

Otelin Genel Müdürü Selçuk Kazan, Türkiye’nin en gelişmiş sanayi şehirlerinden biri olan Kocaeli’nde açmaya hazırlandıkları otelin genel özelliklerinden şöyle bahsetti;

Dijital teknolojik konfor tamam…

5’i Grand Suit, 3’ü Corner Suit, 2’si Superior Suit olmak üzere toplam 166 çok özellikli ve yüksek teknoloji ürünü dizayn odadan oluşmaktadır. Tüm odalarımızda akıllı telefon ve bilgisayar ile Bluetooth bağlantı özelliği bulunan 49 inç SMART LED TV bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızda varlık sensörleri sayesinde yüksek konfor ve çevreci bir enerji sistemi de bulunmaktadır.

SPA merkezi hizmete hazır…

Fitness, kapalı havuz, buhar odası, jakuzi, Türk Hamam’ı, Uzak Doğu Masaj hizmetlerinin de içinde bulunduğu SPA merkezi de otelimizin hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Konferanslara Double salon…

İş Dünyasına da hizmet vermeyi amaçlayan DoubleTree by Hilton Kocaeli otelimizde aynı anda 400 kişiye hizmet sunabilen toplantı ve balo salonu da bulunmaktadır.

Türk mutfağı da var…

1 İtalyan Restoranı, 1 Balık Restoranı, 1 modern Meyhane, yeni Dünya trendine uygun 1 kafe-restoran olmak üzere Türk ve Dünya mutfaklarından seçenekler sunan 5 restoran ve 1 gastro pub da hizmete girmiş olacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica