Genel

Deniz Akkaya asayiş şubede şüpheli sıfatıyla ifade verdi

Deniz Akkaya asayiş şubede şüpheli sıfatıyla ifade verdi Eski menajeri Merih Yılmaz’ın şikayeti üzerine başlatılan incelemede, emniyete çağrılan Akkaya, şüpheli sıfatıyla sorgulandı. Akkaya emniyet çıkışı, “Davete icabet ettik. Biz şikayetçiyiz” dedi. Deniz Akkaya asayiş şubede şüpheli sıfatıyla ifade verdi detaylar haberimizde…

Deniz Akkaya asayiş şubede şüpheli sıfatıyla ifade verdi

Tartışma sırasında ofise 2 kişi daha gelmiş…

Deniz Akkaya eski menajeri Merih Yılmaz’ı arayarak Beyoğlu’ndaki avukatının ofisine gelmesini istemiş, Yılmaz ofise gittiğinde Yılmaz’ın kendisine 200 bin TL borcu olduğunu söylemesi üzerine aralarında tartışma çıkmıştı. Tartışma sırasında ofise 2 kişi daha gelmiş, Yılmaz’ı darp ederek aracını almışlardı.

“Deniz Akkaya beni arayarak avukatının ofisine çağırdı”

Yılmaz, polise yaptığı başvuruda, “Deniz Akkaya beni arayarak avukatının ofisine çağırdı. Kendisine 200 bin TL borcum olduğunu söyledi. Ben kendisine bana 70 bin TL borcu olduğunu söyledim. Aramızda tartışma yaşanırken ofise 2 kişi girdi. Beni odaya çekip dövdüler. Bütün bunlar yaşanırken Deniz Akkaya da ofisteydi. Tehdit ve döverek aracı aldılar. Daha sonra beni ofisten kovdular. Deniz Akkaya ve beni darp eden 2 kişiden şikayetçiyim” demişti.

İfadesi alınmak üzere Deniz Akkaya emniyete davet edildi…

Yılmaz olayın ardından hastaneden aldığı darp raporunu da polise teslim etmişti. Başvurunun ardından Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği ekipleri Deniz Akkaya’nın ifadesini almak için emniyete çağırdı.

İfade işlemi saatlerce sürdü…

Öğle saatlerinde emniyete gelen Akkaya, şüpheli olarak sorgulanırken, ifade işlemi akşam saatlerine kadar sürdü.

“Davete icabet ettik”

Akkaya, sorgusunun ardından emniyetten ayrılırken, “Davete icabet ettik. Biz şikayetçiyiz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica