Genel

CHP Kocaeli’den Kılıçdaroğlu ile Ankara’da gövde gösterisi

CHP Kocaeli’den Kılıçdaroğlu ile Ankara’da gövde gösterisi CHP’nin 31 Mart yerel seçimleri için belediye başkan adaylarını tanıtarak; seçim bildirgesini açıkladığı toplantı için CHP Kocaeli İl Örgütü Ankara’ya çıkarma yaptı. detaylar haberimizde…

CHP Kocaeli’den Kılıçdaroğlu ile Ankara’da gövde gösterisi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 31 Mart yerel seçimleri için 81 ilde gösterdiği belediye başkan adaylarını Ankara Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle tanıttı. CHP Kocaeli İl Örgütü ve ilçe örgütleri sabah erken saatlerde yola çıkarak, belediye başkan adayları ile birlikte Ankara’daki törende yerlerini aldı. Adayların tanıtımı öncesinde genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu 12 maddelik seçim bildirgesini açıkladı. Bildirgenin açıklanmasının ardından tüm şehirler alfabetik sıra ile anons edilerek sahneye davet edildi.

CHP Kocaeli adayları ve örgüt büyük buluşmada yerlerini aldılar

Kocaeli sahnede…

Parti Meclisi üyesi CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İzmit Belediye Başkanı adayı Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet; Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Darıca Belediye Başkan adayı Yakup Törk, Gebze Belediye Başkan adayı Recep Dursun; Çayırova Belediye Başkan adayı Selahattin Kaya, Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar sahneye davet edilerek katılımcıları genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte selamladı.

Kocaeli örgütü büyük buluşmada…
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica