Genel

CHP Kocaeli Tarihi miting için Maltepe de olacak

CHP Kocaeli Tarihi miting için Maltepede olacak Cumhuriyet Halk Partililer, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Türkiye genelinde katılım çağrısı yaptığı İstanbul’da düzenleyeceği büyük mitinge katılmaya hazırlanıyor. CHP Kocaeli İnce’nin son mitingi için İstanbul’da olacak detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

CHP Kocaeli Tarihi miting için Maltepede olacak

CHP’liler Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçime 1 kala düzenleyeceği büyük miting için İstanbul’a akın edecek

Miting saat 13.00’da…

Cumhuriyet Halk Partililer; Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Türkiye genelinde katılım çağrısı yaptığı İstanbul’da düzenleyeceği büyük mitinge katılmaya hazırlanıyor. 24 Haziran seçimlerinin arifesinde Maltepe Miting alanında saat 13.00’da başlayacak olan miting için; CHP Kocaeli İl Örgütü ve İlçe örgütleri otobüsler kaldırarak mitinge yoğun bir katılım sağlayacak.

Formalar hazır…

Cumhurbaşkanı adayı İnce’nin ‘Herkes takım formaları ile gelsin’ sözleri ile taraftarlara yaptığı çağrıyı da es geçmeyen vatandaşlar 23 Haziran Cumartesi günü düzenlenecek olan miting için formalarını da şimdiden hazırladı.

Perşembe pazarı saat 10.00 İstanbul’a hareket…

İlçe Örgütleri’nin bulundukları bölgelerden gelen talep üzerine belirlenen kalkış noktalarından hareket ederek Perşembe Pazarı Alanı’da buluşacağı ve saat 10.00’da buradan toplu olarak İstanbul’a hareket edeceği öğrenildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica