Siyaset

CHP adayı Gariban ile Demirtaş görüşmesinin adresi Edirne cezaevi

CHP adayı Gariban ile Demirtaş görüşmesinin adresi Edirne cezaevi Muharrem İnce, 24 Haziran seçimlerindeki rakipleri Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu’nun ardından Selahattin Demirtaş’la görüştü. İnce, bu akşam da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşeceğini açıkladı. CHP adayı Gariban ile Demirtaş görüşmesinin adresi Edirne cezaevi detaylar haberimizde…

CHP adayı Gariban ile Demirtaş görüşmesinin adresi Edirne cezaevi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçimlerdeki rakibi, Halkların Demokratik Partisi (HDP) adayı Selahattin Demirtaş’ı Çarşamba günü cezaevinde ziyaret etti.

Ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü

Edirne İstasyon Meydanı’nda TSİ 16:00’da düzenleyeceği miting için kente giden İnce’nin Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndaki ziyareti yaklaşık bir saat sürdü.

Jandarma ekipleri karayolunu trafiğe kapatarak geçişlere izin vermedi

İnce’nin ziyareti öncesinde cezaevine yaklaşık dört kilometre uzaklıkta jandarma ekipleri tarafından kontrol noktası oluşturulduğu kaydedildi. Jandarma ekipleri karayolunu trafiğe kapatarak geçişlere izin vermedi. Sadece görüş listesinde adı bulunan avukatlara izin verildiği belirtildi.

“Aday olan herkesle görüşmek istiyorum”

Görüşme sonrası yaptığı açıklamada İnce, “Sayın Karamollaoğlu ile görüştüm, Sayın Akşener ile görüştüm, Sayın Demirtaş ile görüştüm. Aday olan herkesle görüşmek istiyorum, başarılar diliyorum” dedi. İnce, Edirne’de düzenlediği mitingde ise bu akşam Erdoğan’la görüşeceğini duyurdu. İnce, “Bu akşam saat 21.00’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nde görüşeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica