Genel

Burhan Kuzu; ‘ÖSO yerli ve milli bir milis kuvvettir’

Burhan Kuzu; ‘ÖSO yerli ve milli bir milis kuvvettir’ Kuzu Twitter’dan paylaştığı mesajda “CHP’den skandal açıklama: ”Özgür Suriye Ordusu El Kaidenin uzantısı.” Oysa, ÖSO Suriye’de tamamen yerli ve milli bir milis kuvvet. CHP’nin maksadı, Afrin operasyonunda El Kaide gibi terör örgütüyle iş birliği içinde olduğunu göstererek itibarsızlaştırmak” dedi. Burhan Kuzu; ‘ÖSO yerli ve milli bir milis kuvvettir’ detaylar haberimizde…

Burhan Kuzu; ‘ÖSO yerli ve milli bir milis kuvvettir’

“El Kaide uzantılı cihatçı örgüt”

AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Afrin operasyonunda TSK ile birlikte hareket eden ÖSO’yu “El Kaide uzantılı cihatçı örgüt” sözleriyle eleştiren CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’a tepki gösterdi.

CHP’nin maksadı Afrin operasyonunda El Kaide gibi terör örgütüyle iş birliği içinde olduğunu göstererek itibarsızlaştırmak”

Kuzu Twitter’dan paylaştığı mesajda “CHP’den skandal açıklama: ”Özgür Suriye Ordusu El Kaidenin uzantısı.” Oysa, ÖSO Suriye’de tamamen yerli ve milli bir milis kuvvet. CHP’nin maksadı, Afrin operasyonunda El Kaide gibi terör örgütüyle iş birliği içinde olduğunu göstererek itibarsızlaştırmak. Bu millet bu yalana inanmaz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica