Genel

Beyaz TV yönetimi tarafından Nihat Doğan işinden kovuldu

Beyaz TV yönetimi tarafından Nihat Doğan işinden kovuldu İki kız çocuğunu alıkoyma suçlamasıyla gözaltına alınan Nihat Doğan, Beyaz TV’deki işinden kovuldu. Beyaz TV yönetimi tarafından Nihat Doğan işinden kovuldu detaylar haberimizde…

Beyaz TV yönetimi tarafından Nihat Doğan işinden kovuldu

AKP yandaşı Nihat Doğan, geçtiğimiz gün 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu evde alıkoyma suçlamasıyla gözaltına alınmıştı.

Doğan’ın Beyaz TV’deki programından da kovulduğu iddia edildi.

“Türkiye’nin bölünmesi noktasında verilen yoğun bir saldırı devam eder ve gün geçtikte artarken…”

Olayla ilgili adli soruşturma sürerken çalıştığı Beyaz TV’den de kovulduğu iddia edildi.

Doğan bugünkü programında iki kız çocuğunu alıkoyma suçunu aklamak için ilginç bir açıklamaya imza atmıştı. Yandaş Doğan açıklamasında suçuna hiç değinmezken “Milli bir adam istemezler, özellikle Türkiye’nin bölünmesi noktasında verilen yoğun bir saldırı devam eder ve gün geçtikte artarken, bizim de özellikle toplum refleksini dinamitleme noktasında çok önemli direniş hatlarından olduğumuzu herkes biliyor. Gerek 15 Temmuz’da, 17-25 Aralık’ta, her şeyde, demokrasinin ve milletin yanında durduğumuz için ve milleti de tetiklediğimiz için, mazlumların, fakirin, fukaranın, garibin, çoluğun çocuğun yanında durduğumuz için Nihat Doğan çok önemli bir simgedir” demişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica