Siyaset

Başkan Selahattin Kaya Çayırova Ordulular Derneğini ziyaret etti

Başkan Selahattin Kaya Çayırova Ordulular Derneğini ziyaret etti Kaya; “Derneklerimiz hem hemşeriler arası birlik beraberliği ve dayanışmayı sağladıkları gibi hem de yeni nesillere kültürlerimizi öğretmek, geleneklerimizi unutturmamak gibi önemli bir görevi yerine getiriyorlar” dedi. Başkan Selahattin Kaya Çayırova Ordulular Derneğini ziyaret etti detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Başkan Selahattin Kaya Çayırova Ordulular Derneğini ziyaret etti

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, beraberinde ilçe yöneticileri ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte Çayırova Ordulular Derneğini ziyaret etti.

Başkan Kaya ziyarette; “Ordulular Derneğimiz İlçemizin en aktif derneklerimizin başında gelmektedir. Derneklerimiz doğdukları bölgenin sorunlarına duyarlı oldukları gibi, doydukları bölgenin sorunlarına da hep duyarlı olmuştur. Derneklerimiz hem hemşeriler arası birlik beraberliği ve dayanışmayı sağladıkları gibi hem de yeni nesillere kültürlerimizi öğretmek, geleneklerimizi unutturmamak gibi önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Bu hizmetlerinden dolayı başta Dernek Başkanımız Ramazan Demir olmak üzere yönetimine ve bu derneğin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ortak Festival…

Kaya; “Ordulular derneğimizinde içerisinde olduğu Karadeniz yöresi derneklerimiz geçtiğimiz yıl bir ilki gerçekleştirerek güzel ve başarılı bir festival düzenlediler, bu yılda kendilerinden devamını bekliyoruz” dedi.

Dernek Başkanı Ramazan Demir CHP heyetine teşekkür etti

Başkan Ramazan Demir’den dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Başkan Ramazan Demir’de CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica