Genel

Başkan Kocaman ve Ekibi Hatay’da

Başkan Kocaman ve Ekibi Hatay’da

KARTEPE’DEN HATAY’A KARDEŞ ELİ

AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan görevlendirme sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman ve ekibi Hatay’a ulaştı. Hatay’a ulaşan Başkan Kocaman ve belediye ekibi hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başladı – akarhaber

Kahramanmaraş’ın yanı sıra Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’da ağır sonuçları olan deprem sonrasında başlatılan çalışmalar kapsamında AK Parti Genel Merkezi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve 11 ilçe belediye başkanını afet bölgelerine görevlendirildi.

95 PERSONEL VE 37 ARAÇ

AK Parti Genel Merkezi tarafından afet bölgelerinden biri olan Hatay’da görevlendirilen Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman beraberinde Başkan Yardımcıları Mehmet Yaman ve Murat Balaban, toplam 95 personel ve 37 araç (60 belediye personeli, 35 sivil operatör şoför, 11 ekskavatör, 3 jcb, 1 cenaze aracı, 1 çöp kamyonu, 2 damperli kamyon, 2 kamyonet, 1 seyyar tuvalet, 2 pikap, Kartepeli iş adamlarının gönderdiği iş makineleri 11ekskavatör, 11 lowbet, 2 kamyon, 4 bekoloder, 5 adet 4×4 öncü araç’ ve operatörleri) ile birlikte dün gece Hatay’a ulaştı.

SAHAYA ÇIKTILAR

Hatay’a ulaşan Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman ve ekibi hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başladı. Hatay İl AFAD Koordinasyon Merkezinde yetkililerle görüşerek en verimli şekilde çalışabilmek adına istişarelerde bulunan Başkan Kocaman ve ekibi görüşmelerin ardından sahaya çıktı.

TEMEL HİZMETLERİN AKSAMAMASI İÇİN

Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına da destek verecek olan Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman ve ekibi ayrıca bölgede çöpün toplanmasından temel ihtiyaçların karşılanmasına, yemek dağıtımından, cenaze hizmetlerine kadar temel yerel belediyecilik hizmetlerinde aktif görev alacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica