Genel

Başkan Hürriyet’ten anneler günü mesajı

Başkan Hürriyet’ten anneler günü mesajı Hürriyet; “Anneler; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır” dedi. detaylar haberimizde…

Başkan Hürriyet’ten anneler günü mesajı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, anneler günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Kendisinin de bir anne olarak bu günün anlamını en yoğun şekilde yaşadığını belirten Başkan Hürriyet mesajında şu görüşlere yer verdi: “Anneler; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır. Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle bizleri büyüterek; topluma en iyi şekilde hazırlayan annelerimizin yaşam şartlarının iyileştirilmesi, mutlu ve güvenli, kaygılardan uzak bir hayat sürmeleri, şüphesiz yetiştirecekleri nesillerin mutluluğu için de vazgeçilmez bir önem taşımaktadır.

“En büyük güvencemiz”

Annelerimiz sadece yetiştirdikleri evlatlarına verdikleri sevgi ve eğitimle değil, çocuklarının geleceği adına verdikleri Cumhuriyet ve özgürlük mücadelesiyle de ülkemizin ve bizlerin en büyük güvencesi olmuştur. Bu vesileyle başta ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere vatan uğruna evlatları; eşleri şehit düşen, gazi olan annelerimizin ellerinden öpüyor; tüm annelerimizin Anneler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica