Genel

Başbuğ Kozmik Odanın bilinmeyenlerini Halk Tv de anlattı

Başbuğ Kozmik Odanın bilinmeyenlerini Halk Tv de anlattı Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç’in moderatörlüğünü yaptığı Basın Koridoru Özel programının konuğu 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ soruları yanıtladı. Başbuğ bunu son kez anlatıyorum diyerek, kozmik odanın bilinmeyenlerini Halk TV’de anlattı. Başbuğ Kozmik Odanın bilinmeyenlerini Halk Tv de anlattı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Başbuğ Kozmik Odanın bilinmeyenlerini Halk Tv de anlattı

Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç’in moderatörlüğünü yaptığı Basın Koridoru Özel programının konuğu 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ soruları yanıtladı. Başbuğ bunu son kez anlatıyorum diyerek, kozmik odanın bilinmeyenlerini Halk TV’de anlattı.

26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ “Kozmik Oda”nın bilinmeyenlerini anlattı.

Başbuğ, “Kozmik Oda’ya savcı Mustafa Bilgili şuan sanırım içeride ya da firari… 28 Şubat’ın da savcısıdır bu. O zaman geldi ve buraya girmek istedi. Yasal olarak mümkün değildi savcının girmesi. Hayır giremezsin. Gitti hakime araması için karar çıkartırdı. Hakim kim? Kadir Kayan. O da ya kaçtı ya da içeride. Sonra o Kadir Kayan yargıtay da üye yapıldı.

Bir akşam Kadir Kayan geldi Genelkurmay’a dedik ki giremezsin buraya. Bu karara karşı üst mahkemeye itiraz ettik. Mahkeme bizi reddetti.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica