Bilim-Teknoloji

Artık uygulamaya gerek olmadan ınstagram kullanılabilecek

Artık uygulamaya gerek olmadan ınstagram kullanılabilecek Instagram’da hikayeler için Instagram uygulaması şartı kaldırıldı. Instagram Hikayeler paylaşımlarınızı mobil web üzerinden de gerçekleştirebileceksiniz. İşte Instagram kullanıcılarını rahatlatan yeniliğe dair detaylar haberimizde… Uygulama indirme zorunda kalmadan artık ınstagram kullanılabilecek…

Artık uygulamaya gerek olmadan ınstagram kullanılabilecek

Instagram kullanıcılarını sevindirecek özellik sonunda geldi. Instagram’da Artık, instagram.com adresine giriş yaparak hikaye oluşturma ve beğendiğiniz gönderileri kaydetme olanağına sahipsiniz.

Instagram uygulama olmadan nasıl kullanılacak?

Instagram’da artık kışınızın sol üst tarafına eklenen kamera ikonuna tıklayıp bir fotoğraf çekmeniz ya da kütüphanenizden bir fotoğraf seçmeniz mümkün. Ek olarak, metin ekleyip ve metin rengini değiştirebiliyorsunuz. Daha sonra tekrar göz atmak istediğiniz gönderiler içinse uygulamada olduğu gibi mobil web üzerinden de gönderi kaydetme özelliğini kullanabileceksiniz. Sayfanın sağ üst köşesindeki Kaydedilenler ikonu ile kaydetmiş olduğunuz gönderilere bakabiliyorsunuz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica