Genel

Anastasia Kvitko; ‘Kadınlar beni kıskanıyor’ egosu yüksek

Anastasia Kvitko; ‘Kadınlar beni kıskanıyor’ egosu yüksek Rus Kim Kardashian Anastasia Kvitko: Kadınlar beni kıskanıyor diyerek egosunu ortaya çıkardı. Sosyal medyada şöhrete kavuşan genç model, milyonlarca kadının kendisini kıskandığını iddia etti. Anastasia Kvitko; ‘Kadınlar beni kıskanıyor’ egosu yüksek detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Anastasia Kvitko; ‘Kadınlar beni kıskanıyor’ egosu yüksek

Kıvrımlı hatları nedeniyle ‘Rus Kim Kardashian’ olarak nitelendirilen Anastasia Kvitko, instagram’da milyonlarca erkek takipçisi olduğunu belirterek kadınları kızdıracak bir açıklama yaptı.

Anastasia Kvitko

 

“Birçok kadın benim fiziksel görüntümü kıskanıyor”

Genç model; “Bu yüzden kadınlar arasında bir kıskançlık nesnesiyim. Birçok kadın benim fiziksel görüntümü kıskanıyor” ifadelerini kullandı.

Anastasia Kvitko2

 

“Belki kıvrımlı ve dolgun hatlarım yüzünden Kardashian’a benzetiliyor olabilirim”

Rus asıllı model, Kim Kardashian’a benzetilmesi hakkında, “Belki kıvrımlı ve dolgun hatlarım yüzünden Kardashian’a benzetiliyor olabilirim ama ondan çok farklıyım. Kardashian’dan daha sportmen bir görünüme sahibim” dedi.

Anastasia Kvitko3

 

Bebek yüzlü olmam avantaj

Bebek yüzlü olmasının da kendisine avantaj getirdiğini belirten Kvitko “Üstelik hiçbir estetik operasyon geçirmediğim halde” diye sürekli tekrarlıyordu.

Anastasia Kvitko4

 

“Hiçbir estetik operasyon geçirmedim”

Son birkaç yıldır Instagram’da paylaştığı pozlarıyla adını duyuran Kvitko, “Hiçbir estetik operasyon geçirmedim” dese de basına yansıyan eski fotoğrafları nedeniyle bu konuda inandırıcı bulunmamıştı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica