İGF

Altun: “İftiralar burada maya tutmaz”

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sözlerine Twitter hesabı üzerinden sert tepki gösterdi. Altun, “Terör örgütleriyle ittifak kurmaktan çekinmeyen sözde milliyetçilerin iftiraları burada maya tutmaz” dedi.

BURSA (İGFA) – İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan Twitter hesabı aracılığıyla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sert tepki gösterdi. Akşener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sözlerine isim vermeden yanıt veren Altun, “Sözde milliyetçilerin iftiraları burada maya tutmaz” dedi.

“MİLLETTEN KAÇAMAZSINIZ”

“Sözde milliyetçilerin gündem değiştirmek için ucuz demogojiyle süslediği ağır iftiraların asıl sebebinin parti tabanındaki çözülmelerin olduğunu herkes çok iyi bilmektedir” diyen Fahrettin Altun, paylaşımında, “HDP ile kurduğu ittifakı kendi tabanına kabul ettiremeyenlerin bir çıkış yolu araması pek tabiidir. Ancak, milyonlarca mazlumun gönlünde taht kuran, memleketimize sayısız eser kazandırmış olan, gece gündüz demeden aziz milletimiz ve tüm mazlum coğrafyalar için çalışan sayın Cumhurbaşkanımıza iftira atmanın adı “siyaset” değildir. Recep Tayyip Erdoğan, her zora girdiğinizde fütursuzca saldırarak ve iftira atarak gündem değiştireceğiniz bir can simidi değildir” ifadelerini kullandı. Altun, “Terörle, HDP’yle ve diğer gayri millî unsurlarla yaptığınız ortaklıkların hesabını aziz milletimize sandıkta vereceksiniz. Milletten kaçamazsınız” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica