Genel

45 yıl sonra Değirmendere de büyük buluşma

45 yıl sonra Değirmendere de büyük buluşma. Şehit Cengiz Topel İlkokulu’ndan 45 yıl önce mezun olan sınıf arkadaşlarının, öğretmenleri Nejla Nemutlu ile buluşmasında duygusal anlar yaşandı. detaylar haberimizde…

45 yıl sonra Değirmendere de büyük buluşma

Değirmendere’de duygu yüklü buluşma

Büyük buluşma kahvaltısı
Büyük buluşma kahvaltısı..

Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlkokulu 73 /74 mezunları 45 yıl sonra öğretmenleri ile bir araya geldi.

Suna Çalışkan İçaçan, Munise Naak, Yaşar Şerifoğlu ve Aydın Nalçakar tarafından organize edilen büyük buluşma dün Değirmendere Yüzbaşılar’da hizmet veren Baraka Cafe’de gerçekleşti.

Öğretmenlerini çiçekle karşıladılar

Duygusal anlar

Şehit Cengiz Topel İlkokulu’ndan 45 yıl önce mezun olan sınıf arkadaşlarının, öğretmenleri Nejla Nemutlu ile buluşmasında duygusal anlar yaşandı.

Kahvaltıda anılar tazelendi

Güzel ve ılık bir Pazar günü sabahında buluşan Şehit Cengiz Topel İlkokulu 73/74 yılı mezunları, okudukları yıllarda gerek kendi aralarında ve gerekse öğretmenleri ile olan anılarını tazeledi.

“Hiç kopya çekmediler”

Gölcük’e bağlı Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlkokulu’ndan emekli olan sınıf öğretmeni Nejla Nemutlu; “Öğrencilerim beş yıllık eğitimleri süresince hiç kopya çekmedi. Onlarla gurur duyuyorum” dedi.

Sınıfın en yaramazı Paşalı Ali

Okulun merdivenlerinde hatıra fotoğrafı
Doğum günü pastası kestiler

Sınıf arkadaşlarının 45 yıl sonra ilk kez bir araya geldiği Değirmendere buluşmasında ilgi odağı olan Ali Erka’nın en yaramaz öğrenci olduğu bir kez daha dillendirilirken, Paşalı Ali’nin esprileri güne ayrı bir renk kattı.

Gözyaşlarını tutamadı

Öğrencileriyle yeniden buluşmanın heyecanını yaşayan sınıf öğretmeni Nejla Nemutlu, öğrencilerinin kendisine verdiği hediyeler karşısında göz yaşlarına hakim olamadı.

Büyük buluşma kahvaltısı….

Fotoğraf çektirme yarışı

Yüzbaşılar Baraka Cafe’de bir araya gelen sınıf arkadaşları hem sınıf öğretmenleri Nejla Nemutlu ile fotoğraf çektirme yarışına girerken, son yılların modası selfie yapmayı da ihmal etmedi.

Pastayı birlikte kestiler

Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlkokulu 73/ 74 mezunları, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında doğmuş olan arkadaşları için sürpriz doğum günü de yaptı. Masaya getirilen pasta hep birlikte kesildi.

45 yıl sonra yine merdiven fotoğrafı

Kahvaltı sonrası topluca mezun oldukları okula giden eski mezunlar, 45 yıl önce hep birlikte çektirdikleri mezuniyet fotoğrafını öğretmenleri Nejla Nemutlu ile birlikte yeniden çekilerek bu anı bir kez daha ölümsüzleştirdi.

En kısa zamanda buluşma sözü

Mükemmel organizasyonun devamında Değirmendere sahilinde bir cafede çaylarını da yudumlayan Nejla Nemutlu ve öğrencileri en kısa sürede yeniden buluşma söz verdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica