Genel

41 burda AVM’de İrem Derici rüzgarında müzik dolu saatler

41 burda AVM’de İrem Derici rüzgarında müzik dolu saatler Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 burda AVM, 3. yaşını sevilen şarkıcı İrem Derici konseri ile Kocaelililerle birlikte kutladı. detaylar haberimizde…

41 burda AVM’de İrem Derici rüzgarında müzik dolu saatler

41 burda AVM’de İrem Derici pastayı kesti

Anadolu Ateşi Kıvılcım ekibinin minikleri büyülediler…

Günler önce duyurusu yapılan konserin öncesinde 41 burda AVM’nin etkinlikleri durmadı. İrem Derici konserine ilginin yoğun olacağını bilen organizasyon ekibi arayı Anadolu Ateşi Kıvılcım ekibinin gösterileriyle doldurdu. Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Grubu; çocukların, gençlerin, ailelerin bir arada keyifle izlediği bir gösteri sundu. Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen koreografi, etnik ve modern dans kurgusuyla sahnelendi. Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans gösterisinde çocuk dansçılar tarafından sergilenen performans, sahnede görsel bir şölene dönüştü.

41 burda AVM’de İrem Derici rüzgarı..

İrem Derici‘nin sahne saatini bekleyen 41 burda AVM‘nin ziyaretçileri müzik eşliğinde Anadolu Ateşi Kıvılcım ekibinin miniklerinin sunduğu dansı gösterisini ilgiyle izlediler ve alkışlarla minikleri ödüllendirdiler.

Yağmur ve soğuk İrem Derici’yi durduramadı

Konser alanını dolduran Kocaelililer ile sevilen şarkılarını seslendiren İrem Derici’yi, yağmur durduramadı. Kocaelililer, İrem Derici’nin muhteşem sahne performansıyla müzik dolu saatler geçirdiler.

41 Burda AVM 3 yaşında…

Sevilen şarkıcı İrem Derici, Kocaeli’nin yaşam ve buluşma merkezi 41 burda AVM’ nin 3. yılında Kocaelililer ile buluştu.

41 burda AVM’de İrem Derici rüzgarı

İrem Derici, güzelliği ve sempatik tavırları ile büyük beğeni topladı…

Birbirinden eğlenceli şarkıları ile Kocaelililere unutulmaz bir akşam yaşatan İrem Derici, güzelliği ve sempatik tavırları ile büyük beğeni topladı. Sevilen şarkılarını seslendiren İrem Derici, yağan yağmura rağmen alanı dolduran hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı.

41 burda AVM’de İrem Derici rüzgarının emekçileri AVM yönetimi İrem Derici’yle…

Kocaelililer müzik dolu bu etkinlikleri özlemeyecek

Konser alanını dolduran ziyaretçiler, müziğin sevilen seslerinden İrem Derici konseri ile müzik dolu unutulmaz anlar yaşadı. Kocaelililer müzik dolu bu etkinlikleri özlemeyecek çünkü, “Bizimkisi Tarz Meselesi” diyen 41 burda AVM yönetimi bu güne kadar olduğu gibi yeni organizasyonlar ve sevilen sanatçılarla Kocaeli halkını buluşturmaya devam edecek.

41 burda AVM 21 Ocak 2019 konser günü, 10.00 ve 22.00 saatleri arasında yapılan alışverişleri ödüllerin birde çekiliş düzenledi. Belirtilen saatler arasında 150.00 TL tutarında 41 burda AVM mağazalarında yapılan her alışveriş için bir çekiliş hakkı verildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica